Yükleniyor...

Telegram CEO’su Hamster Kombat’a övgüler yağdırdı!

Telegram'ın kurucusu ve CEO'su Pavel Durov, Telegram'ı ele geçiren kripto oyunu Hamster Kombat için destek verdi.

hamster kombat oyun

Telegram‘ın kurucusu ve CEO’su Pavel Durov, Telegram’ı ele geçiren kripto oyunu Hamster Kombat için destek verdi. 

Durov, Perşembe günü Telegram kanalında yaptığı açıklamada, “Yeni bir dönem geliyor ve biz bu dönemin gelişine tanık oluyoruz” dedi. Ayrıca, Hamster Kombat’ı, blokzinciri teknolojisi kitlelerine ulaştırmaya hazır olduğuna inandığı mini uygulamaların lideri olarak tanımladı. 

hamster kombat telegram oyunu

Hamster Kombat çılgınlığı kaldığı yerden devam ediyor

Hamster Kombat gibi mini uygulamalar, Telegram’ın 900 milyondan fazla kullanıcısı tarafından mesajlaşma uygulamasından çıkmadan oynanabilir. Hamster Kombat ve Notcoin dahil olmak üzere birçoğu, oyuncuları token airdrop’ları şeklinde kripto ödülleri cezbetmek için Telegram’ın blokzinciri ağı olan The Open Network ile entegre olmuştur.

Hamster Kombat haftalardır büyük ve hızla büyüyen bir kullanıcı tabanına sahip olduğunu iddia ederken, Durov bu iddiaları ilk kez perşembe günü doğruladı ve mini uygulamanın sadece üç aylık bir süre içinde 239 milyon kayıt sayısına ulaştığını söyledi.

Durov, oyunun günlük ortalama 4-5 milyon yeni oyuncu kazandığını ve bunun da oyunun şu anda dünyadaki en hızlı büyüyen dijital servis olduğunu tahmin ettiğini belirtti.

Hamster Kombat şüphesiz dünya çapında bir etki yaratıyor. Geçtiğimiz hafta İran hükümet yetkilileri, oyunu bir gecede zengin olma hayali yarattığından dolayı kınadı.

Henüz airdrop hakkında net bir açıklama yapmayan Hamster Kombat, şimdiden oyuncularını heyecanlandırmış görünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner