Yükleniyor...

Anime altcoin’i MINDOL (MIN) 28 Kat Artış Yaşadı

Son iki ay boyunca, Japon “geek kültürünü” tanıtmayı amaçlayan Ethereum tabanlı bir token olan MINDOL (MIN) 28 katın üzerinde hızla yükseldi.

anime altcoini mindol

Son iki ay boyunca, Japon “geek kültürünü” tanıtmayı amaçlayan Ethereum tabanlı bir token olan MINDOL (MIN) 28 katın üzerinde hızla yükseldi. Ani artış, kripto topluluğunun bu kriptonun yasal bir proje mi yoksa başka bir “pump-dump” planı mı olduğunu merak etmesini sağladı.

MINDOL, yüzde 2000 değer kazanarak büyük bir boğa rallisine girdikten sonra kripto topluluğu çevresinde ününü artırdı. MIN, Ekim ayı sonlarında 0.17 dolar seviyesinde seyrediyordu ve 16 Aralık’a kadar tüm zamanların en yüksek seviyesi 4.82 dolara ulaştı. 708 milyon dolarlık bir piyasa değeriyle, Japonya merkezli kripto para birimi onu CoinMarketCap’in kripto sıralamasında 17. sıraya soktu.

Ani dalgalanma Bibox’un MINDOL’u perakende platformunda listeleyeceğini duyurmasıyla ilgili gibi görünüyor. Entegrasyon, milyonlarca perakende yatırımcı için MIN’a pazar erişimi sağlayacak. Bibox’un listelemesi projeye belirli bir güvenilirlik katmasına rağmen, birçok gözlemci bunu reddetti. CoinGecko CEO’su Bobby Ong’a göre MIN, platformundaki tüm kriptolar arasında 2906. sırada yer alan “mutlak bir shitcoin”. Bu arada Satoshi Watch da para birimini “saçmalık sahtekarlığı” olarak adlandırdı.

Bu kripto para biriminin son birkaç ay içinde elde edilen kazançları koruyup koruyamayacağı ve 2020’de dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanan “To Do & Die” adlı bir Hollywood filmine sponsorluk gibi iddialarını destekleyip destekleyemeyeceği henüz bilinmiyor.

MINDOL, son 24 saat içinde yüzde 17.31 arttı. MIN, şu an 803 milyon dolarlık piyasa değerine sahiptir ve 24 saatlik işlem hacmi ise 3 milyon 394 bin dolar civarında. Mindol şu an 4.71 dolardan işlem görüyor.

MINDOL Nedir?

MINDOL, “altkültür pazarı” dünyası için yeni bir para birimi olduğunu iddia ediyor. Proje, dünya çapında Japon altkültürünü canlandırmak ve genellikle “geek kültürü” veya “otaku kültürü” olarak adlandırılmak üzere doğdu. Proje şu sözlerle tanıtılmıştı: “MINDOL Projesi, alt kültür ve animasyon, film, oyun, çizgi film ve müzik gibi pop kültürleri alanlarında yeni içerikler yaratacak. Ayrıca, blockchain teknolojisini kullanarak projeyi güvenli ve güvenli bir şekilde yönetip işleteceğiz. ” MINDOL Başkanı Fumihiro Fukuhara, farklı alanlarda dünya standartlarında rekabetçi içerik üreten bir çerçeve oluşturarak, projenin başarılı olacağına ve son derece karlı bir iş kuracağına inanıyor.

 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner