Yükleniyor...

Animoca Brands, EthSign’a Yatırım Yapıyor

Animoca Brands, yeni ürün TokenTable'ı desteklemek amacıyla EthSign'a yatırım yapıyor.

Animoca Brand NFTye Yatirim Yapmak Icin 45 Milyon Dolar Topladi 1

Animoca Brands, yeni ürün TokenTable’ı desteklemek amacıyla EthSign’a yatırım yapıyor.

Animoca Brands, merkeziyetsiz bir elektronik imza platformu olan EthSign’a yatırım yaptı. EthSign, TokenTable adı altında yeni bir belirteç yönetim platformu kuruyor.

Animoca Brands TokenTable İçin EthSign’a Yatırım Yapıyor

Oyun ve Metaverse odaklı yatırımlar gerçekleştiren Animoca Brands bu sefer yönünü biraz değiştirdi. Şirket merkeziyetsiz bir elektronik imza platformu olan EthSign‘a açıklanmayan bir miktar yatırım yaptı.

EthSign bugün yaptığı açıklamada, yatırımın EthSign’ın TokenTable adlı token yönetim platformunu oluşturmaya ve halka açmaya devam etmesine yardımcı olma amacıyla yapıldığını söyledi. TokenTable şu anda beta sürümünde bulunuyor. Proje kullanıcıların belirteçlerin verilmesini ve dağıtımını yönetmesine olanak tanıyacak.

Yapılan yatırımın miktarı açıklanmazken, EthSign’ın kurucu ortağı Potter Li, yaptığı bir açıklamada firmanın bugüne kadarki toplam finansmanının şu anda 14 milyon dolar olduğunu söyledi. EthSign daha önce iki finansman turunda toplamda 12,65 milyon dolar yatırım aldığı için bu, Animoca’nın şirkete 1,35 milyon dolar yatırım yaptığı anlamına geliyor. Bütün bu tahminlere karşın Animoca Brands, yaptığı yatırımın kesin miktarını açıklamadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner