Yükleniyor...

MetaMask’e Arbitrum Ağı Nasıl Eklenir?

MetaMask cüzdanına Arbitrum ekleme işlemi "Ağ ekle" özelliği sayesinde pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir.

metamask arbitrum

MetaMask cüzdanına Arbitrum ekleme işlemi “Ağ ekle” özelliği sayesinde pratik bir şekilde gerçekleştirilebilir. Kripto para ekosistemi için oldukça önemli bir ağ geçidi görevi gören MetaMask mevcut durumda 30 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahiptir. Platformun bu kadar popüler olmasının nedenlerinden biri, “Ağ Ekle” özelliği sayesinde çok çeşitli farklı blokzincirlerini desteklemesidir.

MetaMask, kolay kurulumu ve hemen hemen her cihaz ve tarayıcı için kullanılabilir olması dolayısıyla ilgi görmüştür. Genellikle yeni kripto para birimi kullanıcıları için ise ilk bağlantı noktasıdır. Kullanıcılar 50’den fazla farklı blockchain ana ağı ve test ağı için destek ekleyebilir. Öte yandan MetaMask yalnızca EVM tabanlı varlıkları destekler. Solana, Terra, Waves veya Near gibi EVM olmayan ağlarla etkileşim kurmak için ayrı bir yerel cüzdan edinilmesi gerekir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner