Yükleniyor...

Animoca Brands, Fon Hedefini 1 Milyar Dolara Düşürdü

Animoca Brands, metaverse ve web3 yatırım fonu için toplamayı umduğu miktarı yarı yarıya azaltarak 1 milyar dolara düşürdü.

Animoca Brands Fon Hedefini 1 Milyar Dolara Dusurdu

Animoca Brands, metaverse ve web3 yatırım fonu için toplamayı umduğu miktarı yarı yarıya azaltarak 1 milyar dolara düşürdü.

Hong Kong merkezli teknoloji ve risk sermayesi şirketi Animoca Brands, planladığı hamlelerinde hedefini düşürme gerekliliği duydu. Şirketin kurucusu Yat Siu, daha önce verdiği bir röportajda 2 milyar dolarlık bir fon oluşturmak istediğini belirtmişti. Siu, sektörde orta ve ileri aşamadaki metaverse ve web3 projelerine yatırım yapmayı planladı. Bu planlaması için fon oluşturan kurucu, hedefini 2 milyar dolar olarak belirledi. Son olarak Animoca Brands, piyasa koşullarını gerekçe göstererek bu fon miktarını 1 milyar dolara düşürdüğünü açıkladı.

Animoca Brands, Fon Miktarını Yarı Yarıya Azaltarak 1 Milyar Dolara Düşürdü

Hong Kong merkezli Animoca Brands, kripto sektörünü heyecanlandıran yatırım fonunun miktarını azaltma gerekliliği duydu. Şirketin kurucusu Yat Siu, şirketinin bu çeyrekte yaklaşık 1 milyar dolar toplamak istediğini belirtti.

Şirketin kurucusu Siu, şirketin yeni planlarından bahsetti. Siu, “Birinci çeyrek odak noktamız ve sonra ne olacağını görelim,” dedi. Ayrıa Siu, zorlu bir pazar olduğunu ve piyasa koşullarının fonu etkilediğini aktardı.

Hedeften şaşan şirket, piyasa koşullarının etkisi nedeniyle bir düzine portföy girişiminin etkilendiğini dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner