Animoca Brands, Japonya'da Web3 Girişimlerine Yöneldi
Yükleniyor...

Animoca Brands, Japonya’da Web3 Girişimlerine Yöneldi

Animoca Brands, Japonya'da Web3 girişimlerini hızlandırmak için Japon ticaret firması Mitsui ile ortaklık kurdu.

Animoca Brands

Animoca Brands, Japonya’da Web3 girişimlerini hızlandırmak için Japon ticaret firması Mitsui ile ortaklık kurdu.

The Sandbox ve Revv gibi kripto projelerinin arkasındaki şirket olan Animoca Brands, Japonya’daki girişimlerini hızlandırdı. Blockchain kuruluşu, Japonya’da yeni bir Web3 işletmesi oluşturmak amacıyla Mitsui ile ortaklık kurdu. Mitsui, Japonya merkezli bir ticaret firması olarak öne çıkıyor.

Animoca Brands, Mitsui ile Ortak Hareket Edecek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Popüler metaverse projesi The Sandbox’ın arkasındaki şirket olan Animoca Brands, Japonya’da Web3 işletmesi kurmak amacıyla Mitsui ile iş birliğine gitti.

Mitsui, Animoca’ya yatırım yapmanın yanında birçok girişimde de şirkete desteğini sunacak. İki şirket, sağlık ve dekarbonizasyon gibi uygulamalar üzerinde blockchain kullanım durumlarına yoğunlaşacak. Ortak girişimler ve iş birliği kapsamında işletmeler geliştirilecek.

Animoca, The Sandbox ve Revv gibi oyunların arkasında yer alan bir oyun şirketi olarak biliniyor. Ayrıca Animoca Brands, OpenSea ile Yield Guild Games’e de yatırımlarda bulundu.

Hong Kong merkezli blockchain şirketi, Japonya’daki Web3 girişimleriyle Asya bölgesindeki hakimiyetini artırmayı hedefliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x