Yükleniyor...

Ankr, Microsoft Ortaklığı Sonrası Yüzde 43 Büyüme Kaydetti

Merkeziyetsiz bir blok zincir altyapı sağlayıcısı olan Ankr’ın (ANKR), Amerikan teknoloji devi Microsoft ile ortaklığını duyurmasının ardından yaşadığı yükseliş halen daha devam ediyor.

microsoft ankr

Merkeziyetsiz bir blok zincir altyapı sağlayıcısı olan Ankr’ın (ANKR), Amerikan teknoloji devi Microsoft ile ortaklığını duyurmasının ardından yaşadığı yükseliş halen daha devam ediyor. 

Ankr, ortaklık duyurusunun ardından yaşadığı yüzde 60’lık yükselişin yanı sıra, son 24 saat içinde yüzde 43,51’lik bir artış daha yaşadı ve 0,0471 dolar seviyesine kadar yükseldi. Microsoft ile yapılan bu ortaklık, daha önce yatay hareketler sergileyen varlığın fiyatında olumlu fiyatlanmaya neden oldu. 

Ankr, Son 7 Günde Yüzde 68 Büyüme Kaydetti

Microsoft ortaklığı, Web3 ekosisteminde gelişmekte olan bir alt yapı hizmeti sağlayıcısı olarak kayda değer bir ilerleme kaydeden Ankr için önemli bir güven oylaması oldu. Microsoft ile gerçekleştirilen ortaklığın getireceği olumlu duygulara dayalı olarak, varlığın periyodik bir fiyat artışında olması bekleniyor. 

Buna ek olarak, Microsoft ile ortaklık kurmak, protokolü yakın gelecekte daha yüksek profilli ortaklıklara açacaktır. Bu gelişmeler, görünümünü sağlamlaştıran Ankr ekosisteminin orta ve uzun vadeli büyümesini desteklemeye yardımcı olacak. 

Protokol, geçen yıl BNB Likidite Havuzu’ndan yaklaşık 5 milyon doların taşındığı büyük bir saldırıya uğradı. Yaşanan saldırıdan bu yana protokol, görünümünü yeniden şekillendirmek için çok fazla yol katetti. Protokol, Microsoft ortaklığıyla birlikte değerlemesini 467,8 milyon dolara çıkardı ve haftalık %68 büyüme kaydetti. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner