Yükleniyor...

ApeCoin (APE) Dip Seviyede Alıcı Bulmaya Çalışıyor

Tüm zamanların en düşük seviyesine yeniden gelen ApeCoin (APE), destek bulamadığı taktirde derin düşüşlere başlayabilir.

Bitcoin Dip

Tüm zamanların en düşük seviyesine yeniden gelen ApeCoin (APE), destek bulamadığı taktirde derin düşüşlere başlayabilir.

Birkaç gün önce 1,82 doları test eden APE, tüm zamanların en düşük seviyesine gelmişti. Bu değerden nispeten tepki alan APE, 2,05 dolara kadar ulaşmıştı. Fakat BTC’nin rotasını aşağıya çevirmesiyle yeniden düşüşe geçen APE, soluğu en düşük seviyede aldı. Haberin yazımı itibarıyla 1,88 dolardan işlem gören APE, dip seviyesini koruyamazsa çok büyük oranda değer kaybedebilir. APE için grafikte son durum ne? Hangi fiyat bölgeleri yakınen takip edilmeli?

ApeCoin (APE) Grafik Değerlendirmesi

Güncel olarak 1,88 dolardan alıcı bulmaya çalışan APE, ivmesini pozitife çevirirse sırasıyla 1,96 – 2,05 – 2,19 – 2,33 – 2,52 – 2,89 – 3,06 ve 3,16 dolardı hedefleyebilir. Bu süreçte hem APE ekosisteminden gelebilecek haber akışı, hem de NFT furyasının seyri, kritik unsurlardan biri.

APE tarafındaki destek seviyeleri adına yorum yapabilmek için Fibonacci indikatörünü kullanmak ipuçları sunabilir. Fiboncci indikatörüne göre APE’deki destek seviyeleri sırasıyla 1,82 – 1,75 ve 1,57 dolardır. 1,57 doların kaybedilmesi, APE’de yeni bir satış dalgası başlatabilir. Ayrıca bu satış dalgası, APE ve NFT

Ekran Resmi 2023 07 10 12.08.02

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner