Yükleniyor...

Apecoin’de (APE) yeni bir dip mi geliyor?

Bitcoin'deki (BTC) düşüşün başlamasıyla iyice gücünü kaybeden Apecoin (APE) fiyat yapısı açısından tehlike saçmaya başladı.

ape

Bitcoin’deki (BTC) düşüşün başlamasıyla iyice gücünü kaybeden Apecoin (APE) fiyat yapısı açısından tehlike saçmaya başladı.

Kripto paraların yükseliş sürecinde bile yetersiz kalan Apecoin (APE), şu sıralar daha da çok panik yarattı. BTC‘nin 26.800 dolara gelmesiyle beraber minör desteğini test eden popüler NFT projesi, yeni bir dip seviyenin kapısını çalıyor olabilir. Bunlara ek olarak BTC’nin düşüş yönlü eğilimi, İsrail-Filistin savaşı ve sektörü pozitife evirebilecek bir haberin olmaması, APE tarafındaki fiyat hareketini çok daha kritik bir boyuta taşıdı.

Sıradaki destek, dip seviyeye denk geliyor!

Güncel olarak 1,037 dolarda tutunmaya çalışan APE, bu seviyeyi koruyamadığı takdirde çok ciddi bir satış baskısı görebilir. Tüm zamanların en düşük seviyesine yakın fiyatlayan popüler NFT coin’i, 0,993 dolardan destek bulamazsa eğer, yeni bir dip seviye oluşturacaktır.

NFT’lerin yeniden ön plana çıkması, BTC’nin etkili bir performans ortaya koyması veya küreseldeki gergin ortamın durulması APE fiyatını iyileştirebilir. Bu tür bir durumda izlenebilecek direnç seviyeleri sırasıyla 1,076 – 1,105 – 1,125 – 1,170 – 1,207 – 1,284 ve 1,318 dolardır.

Ekran Resmi 2023 10 13 10.17.56

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner