Yükleniyor...

Aptos Labs ile Coinbase Pay’den iş birliği!

Aptos Labs, işlevselliği kolaylaştırmak ve kullanımı artırmak amacıyla Petra kripto cüzdanını Coinbase Pay ile entegre etti.

aptos

Aptos Labs, işlevselliği kolaylaştırmak ve kullanımı artırmak amacıyla Petra kripto cüzdanını Coinbase Pay ile entegre etti. 

Aptos Labs, kullanıcı sayısındaki yoğunluğa dayalı yaşanan problemleri azaltmak umuduyla Petra adlı kripto cüzdanının mobil ve masaüstü sürümlerine Coinbase Pay entegrasyonu eklediğini duyurdu. Aptos Labs, Coinbase kullanıcılarının yakından fiyat sistemlerini ekleyerek, pariteler arasında sağlıklı bir hizmet sunmak istiyor.

ortaklık

Aptos’tan iş birliğine yönelik açıklama geldi

Aptos yaptığı açıklamada, “Coinbase Pay ile Coinbase kullanıcıları, kendi seçtikleri banka, banka kartı, kredi kartı ve hatta Coinbase hesap bakiyesi aracılığıyla Petra’ya APT’yi sorunsuz bir şekilde ekleyebilirler.” dedi. Duyurulan birliktelikte, şirketlerin bazı durumlarda geleneksel teknoloji şirketleriyle ortaklık kurarak, yeni müşterilerin katılımını iyileştirmek hedefleniyor.

Geçtiğimiz ay Aptos, varlık tokenizasyonu ve dijital ödemelerle ilgili “yenilikçi çözümler” keşfetmek için Microsoft ile birlikte çalıştığını söyledi. Ayrıca Coinbase, 2021’den beri ödeme devi PayPal ile iş birliğinde. Bunlara ek olarak, eski Meta çalışanları tarafından kurulan Aptos ortaklığıyla Coinbase’in milyonlarca kullanıcısıyla daha doğrudan bir hat kurmayı umuyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner