Yükleniyor...

Aptos Name Services (ANS) Tanıtıldı

Kripto para piyasasında rüzgar gibi esen Aptos (APT), mainnet'i Autumn'un ilk gününde yeni bir lansman ürününü tanıttı.

Aptos Name Services ANS Tanitildi

Kripto para piyasasında rüzgar gibi esen Aptos (APT), mainnet’i Autumn‘un ilk gününde yeni bir lansman ürününü tanıttı.

Birçok kripto borsasında listelenen ve yoğun ilgi gören Aptos, Aptos Name Services (ANS) ürününü duyurdu. Blog paylaşımıyla şirket, sınıfının en iyisi olma yolunda ilk merkeziyetsiz domain platformunu başlattığını duyurdu. ANS hizmeti, ağın daha verimli kullanımını ve kullanıcıların projeyi kısa sürede benimsemesini sağlayacak.

ANS Kullanıcılara Sunuldu

ANS, tüm kullanıcılarının cüzdan erişimini kolaylaştıracak. Aptos Wallet sahipleri için genel anahtarları yerine, kullanıcılar tarafından okunabilen bir alan adı kullanmalarına izin verecek.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre ANS, Aptos’un ağ yapısındaki tüm uygulamalar için gelişmiş ağ araçları sağlayacak. Ayrıca ANS, çok sayıda ekosistem entegrasyonu sunacak. Mainnet’in birinci günündeki yeni ürünü, ANS kullanıcılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Aptos Alan Adı, ANS Nasıl Alınacak?

Aptos alan adını almak isteyen kullanıcılar, ekosistemin kendine ait cüzdanına sahip olmak zorundalar. Cüzdan sahipleri, kolay arayüz sistemiyle ANS hizmetine erişebilecekler. Cüzdan panelinden alan adlarını sorgulayan kullanıcılar, müsait olan adları kolayca satın alabilecek. Daha sonra, satın alınan alan adını kullanmak isteyenler ayarlar kısmından güncelleme yapabilecek.

Şirket, ANS‘yi hizmete sokmaktan mutluluk duyduğunu belirtti. Ayrıca, farklı ürün ve hizmetler üzerinde yoğunlaştıklarının da mesajını verdi.

Şirkete göre ANS alan adlarının faydaları, şu şekilde aktarıldı;

1- Daha iyi kullanıcı deneyimi
2- Benzersiz Web3 kimliği
3- Hedef adresler ve alt alanlar
4- Kullanıcıların kişisel isimlerini kullanabilme imkanı

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner