Yükleniyor...

Araştırma: Milenyumlular Bitcoin’i (BTC) 350.000 Dolara Taşıyabilir

Önde gelen kripto borsalarından Kraken'in şirket içi araştırma ekibi Kraken Intelligence tarafından yayınlanan rapora göre, Bitcoin (BTC) 2044 yılına kadar 350.

Milenyumlar BTC fiyatini 350000 dolara tasiyacak kopya

Önde gelen kripto borsalarından Kraken’in şirket içi araştırma ekibi Kraken Intelligence tarafından yayınlanan rapora göre, Bitcoin (BTC) 2044 yılına kadar 350.000 dolara kadar yükselebilir. Bu durum milenyumluların devraldıkları servet ile Bitcoin alması sonucu mümkün olabilecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Şu an itibari ile Amerika’da 1946 ve 1964 yılları arasında doğan kişiler toplam servetin %57’sini kontrol ediyor. Bununla birlikte milenyumluların kısa süre içerisinde 50 trilyon dolarlık servetin kontrolünü ele alacaklar. Bu tarihteki en büyük nesiller arası servet transferi olacak.

Bu paranın büyük bir kısmının Bitcoin’e aktarılacağı sadece bir umut değil. Yapılan birçok ankete göre milenyumlular kripto varlıklara en çok ilgiyi gösteren kesim. Blockchain Capital tarafından yapılan araştırmaya göre önümüzdeki 5 yıl içerisinde bu servet sahiplerinin %42’si BTC almak istediğini belirtti.

Kraken Intelligence tarafından yayınlanan raporda, ayrıca yapılan araştırmanın sadece Amerikalı yatırımcıları kapsadığı belirtilirken, küresel anlamda düşünüldüğünde Bitcoin fiyatının 400.000 dolar olması bile ihtimaller arasında yer alıyor. En kötü ihtimalde yani milenyumluların ellerindeki servetin sadece %1’ini Bitcoin’e aktarması durumundaysa 2044 yılında 1 BTC fiyatının 70.000 dolar seviyesine yükselmesi bekleniyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Ahmet
Ahmet
2 yıl önce

Bence az olmuş, en az 1 BTC 1 Milyon dolar olacak. Sallamak serbest.

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x