Yükleniyor...

Arbitrum (ARB) piyasayı domine etti: Soluksuz yükseliş!

Son dönemin en popüler altcoin'lerinden olan Arbitrum (ARB) yalnızca iki günde yüzde 50 artarak gücünü ortaya koydu.

ARB Arbitrum

Son dönemin en popüler altcoin’lerinden olan Arbitrum (ARB) yalnızca iki günde yüzde 50 artarak gücünü ortaya koydu.

Yalnızca Türkiye’de değil globan anlamda inanılmaz bir yatırımcı kitlesine sahip olan Arbitrum, piyasayı sallamaya devam ediyor. Bir dolardan bu yana neredeyse kesintisiz yükseliş yaşayan popüler coin, tekrardan ATH’sini tazeledi. Spot BTC ETF onaylarının gelmesiyle birlikte iyice gaza basan ARB son 24 saatteki keskin artışıyla “En Çok Yükselenler” listesinde üçüncü sırada yer aldı.

Ekran Resmi 2024 01 11 09.14.07 2

2024’ün yıldız adaylarından biri olarak görülüyor!

Layer-2’lerin öncü isimlerinden Arbitrum, 2024 için beklentileri iyice artırmış durumda. Sadece teknik değil, sosyal metrikler bakımından da oldukça pozitif seyreden popüler coin, her geçen gün yatırımcı sayısını artırıyor. Ara düzeltmelerden de çabucak sıyrılayarak rotasını yukarı diken ARB şu an için en gözde altcoin’lerden birisi.

Gece saatlerinde ETF gelişmesiyle piyasaya gelen hareketlilik, ARB’ye yeni bir ATH kazandırdı. 2,42 dolara ulaşan Layer-2 coin’i, şu an için 2,2350 dolardan alıcı buluyor. Sıradaki direnç seviyelerinin takibi adına Fibonacci gibi çeşitli indikatörler kullanılabilir. Alım seviyesi için dikkate alınabilecek bölgeler ise sırasıyla 2,11 – 2,01 – 1,83 – 1,65 ve 1,45 dolardır. 2,11 doların üzerindeki günlük kapanışlar, boğa senaroysunu güçlü kılmaya devam edecektir.

Ekran Resmi 2024 01 11 09.55.11

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner