Yükleniyor...

Arbitrum (ARB), satış baskısından kurtulmaya çalışıyor!

Son günlerin en çok değer kaybeden coin'lerinden olan Arbitrum (ARB), yatırımcı kitlesinin kafasını karıştırdı.

analiz

Son günlerin en çok değer kaybeden coin’lerinden olan Arbitrum (ARB), yatırımcı kitlesinin kafasını karıştırdı.

Bu yıla damga vuran projelerden biri olan Arbitrum (ARB), son 4 günde yüzde 20 değer kaybetti. Airdrop sürecinde inanılmaz bir ilgi toplayan ARB, popüler borsalarda listelendikten sonra yukarı yönlü sert hareketler yapsa da bu durum kalıcı olmadı. BTC’nin geri çekilmesi ve piyasada endişe yaratan FUD haberler, altcoin piyasasına haliyle zar verdi. Fakat bu zarardan en çok etkilenen coin’lerden biri de ARB oldu.

Arbitrum (ARB) grafik analizi

0,92 dolardan bu yana aralıksız düşen popüler coin, 0,738 dolardan destek bulabildi. Buradan yakaladığı ivmeyle beraber 0,796 doları test eden ARB, bir miktar geri çekildi. Güncel olarak 0,772 dolardan işlem gören ARB, 0,7824 doların üstüne attığı sürece 0,81 dolar bandını ve 0,83 doları hedefleyecektir. Bunlara ek olarak gri boyalı alan, kısa-orta vade adına ARB’de belirleyici olabilir.

BTC’nin 25.000 doların altında kalması, ARB balinaların riskli transferleri veya ekosistemden gelebilecek olumsuz bir haber, fiyatın dengesini tekrardan bozacaktır. Bu tarz bir durumda 0,7585 ve 0,7387 dolar seviyeleri, destek niteliği taşıyabilir. Aksi taktirde satış dalgası çok daha büyük bir boyuta ulaşacaktır.

Ekran Resmi 2023 09 12 11.02.52

Katman-2 projelerinin öne çıkan isimlerinden olan Arbitrum, Ethereum blockchain üzerinde şekillenmeye devam ediyor. Piyasaya sürülmeden önce Airdrop furyasının tetikçilerinden biri olan ARB, şu an için 938 milyon dolar piyasa değerine sahip. ATH değeri 1,82 dolar, en düşük değer olarak ise 0,753 doları gördü. Ekosistemi ve yatırımcı kitlesinin bağlılığı ile adından söz ettiren ARB, sıradaki boğa sezonun potansiyel coin’lerinden olarak görülüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner