Yükleniyor...

ARK Invest, Coinbase Hissesi Almaya Devam Ediyor

Ark Invest, yaptığı duyuruyla birlikte popüler kripto borsalarından olan Coinbase'den 6,4 milyon dolarlık hisse satın aldı.

ark

Ark Invest, yaptığı duyuruyla birlikte popüler kripto borsalarından olan Coinbase’den 6,4 milyon dolarlık hisse satın aldı.

Cathie Wood’un yatırım şirketi  Ark Invest, şirkete dair yayınlamış olduğu raporlar doğrultusunda 119.429 adet Coinbase hissesini değer olarak 6,4 milyon dolardan satın aldığını belirtti. Salı günü Coinbase‘den 3,4 milyar dolar ve perşembe günü de 20 milyon dolarlık hisse satın alan Ark Invest, Coinbase‘e güvenerek yatırımlarına devam ediyor. Ayrıca globale baktığımızda, dünyanın en popüler ve en çok hacme sahip kripto borsalarından olan Coinbase‘e giderek ilginin arttığı görülüyor.

ARK Invest, Coinbase’e Olan Güvenini Sürdürüyor

GettyImages 1234552839 1

ARK‘ın son yatırımları, 2023 yılındaki en büyük Coinbase hisse senedi alımını oluşturmuş oldu. Ayrıca gerçekleştirmiş olduğu son satın alım işlemi ile birlikte ARK, 2023’teki tüm Coinbase alımlarının yaklaşık yüzde 30‘u oldu. Bu miktar, ARK‘ın geçtiğimiz ocak ayındaki yaklaşık 13 milyon dolarlık toplam Coinbase hisse senedi alımlarını büyük ölçüde aşmış durumda. Coinbase borsasına yatırımları ile tanınan ARK, bu yöndeki faaliyetlerini devam ettiriyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner