Yükleniyor...

Coinbase, Stake Hizmetini Devam Ettirecek

Coinbase, SEC'in kayıt dışı menkul kıymet hamleleriyle staking sistemlerine baskı uygulamasına rağmen, platformunda staking hizmeti vermeye devam edecek.

coinbase

Coinbase, SEC’in kayıt dışı menkul kıymet hamleleriyle staking sistemlerine baskı uygulamasına rağmen, platformunda staking hizmeti vermeye devam edecek.

ABD’li düzenleyicilerin kripto endüstrisi üzerinde kurmaya başladığı baskılar, birçok yatırımcıyı ve kuruluşu etkisi altına aldı. Özellikle SEC’in staking hizmetlerine yönelik yürüttüğü kayıt dışı menkul kıymet iddiaları ve soruşturmaları, sektörde panik ortamının oluşmasına yol açtış. Ancak Coinbase, tüm bu baskılara ve soruşturmalara rağmen staking hizmetine devam edeceğini belirtti.

Coinbase, Stake Hizmetini Tüm Baskılara Rağmen Sürdürecek

Kripto borsası Coinbase, SEC’in artan baskılarına rağmen, müşterilerine sunduğu staking hizmetlerini devam ettireceğini yineledi.

Popüler kripto borsası, herhangi bir sorun olmadığına işaret ederek, SEC tarafından kayıt dışı menkul kıymet olarak yansıtılan staking hizmetlerinin aksamadığının altını çizdi. Coinbase, staking hizmetlerini artırmayı bile masaya almış durumda.

Twitter’da bir kullanıcı, Coinbase‘in staking hizmetine yönelik güncellemesini aktardı. Yeni şartlarında Coinbase, kullanıcıların staking ödüllerini doğrudan borsadan değil, merkeziyetsiz protokoller üzerinden kazandığını ifade etti.

Müşterilerine mail yoluyla bildiri geçtiği belirtilen Coinbase, “Stake ettiğiniz varlıklar ödül kazanmaya devam edecek. Eğer stake etmeye devam etmek istiyorsanız, herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Hatta stake ödülleriniz artabilir.” açıklamalarında bulundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner