Yükleniyor...

Circle, USDC’ye Olan Desteğini Sürdürüyor

USDC ihraççısı olan Circle, yaptığı açıklamalar doğrultusunda USDC'nin normal değerine döneceğini şiddetle vurguladı.

usdc

USDC ihraççısı olan Circle, yaptığı açıklamalar doğrultusunda USDC’nin normal değerine döneceğini şiddetle vurguladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Circle, son yaşanan olaylara değinerek pazartesi günü tüm faaliyetlerin eskisi gibi devam edeceğini dile getirdi. USDC konusu için de herhangi bir panik durumunun olmaması gerektiğini, ABD Doları ile olan entegresinin devam edeceğini ifadelerine ekledi. Özellikle de pazartesi gününü hedef alan Circle, yatırımcıları o sürece odaklamış görünüyor. Silicon Valley Bank çöküşünden büyük oranda etkilenen dev şirket, sorunların yakın zamanda son bulacağını vurgulamış oldu.

Circle, USDC için Pazartesi Gününü Hedef Gösterdi

Fotoram.io 69

Kripto sektörünün çöküşe geçmesini tetikleyen ana faktörlerden biri de stablecoinler konusu olmuştu. Silicon Valley Bank‘in çöküşüyle birlikte, bankada kalmış olan fonlar birçok şirkete zarar vermiş durumda. Özellikle de USDC‘nin kayda değer düşüş göstermesi, kripto yatırımcılarını paniğe düşürmüştü. Circle ise yaptığı açıklamalar ışığında, pazartesi gününü hedef göstererek endişe duyulmaması gerektiğini vurguladı.

USDC‘nin arkasında durmaya devam edeceğini belirten Circle, USDC‘nin ABD doları ile bire bir oranda devam edeceğini bildirmişti. Ayrıca pazartesi günü USDC‘nin normal bir şekilde faaliyetlerini sürdüreceğini, aksi durum yaşandığı takdirde ise şirketin kaynaklarının bu konu için kullanılabileceğinin altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x