Yükleniyor...

Arthur Hayes’e Göre Ethereum (ETH) Haziran Ayına Kadar 2500 Dolara Düşecek

BitMEX eski CEO'su Arthur Hayes, iki kripto para biriminin ikinci çeyreğin sonuna kadar çok daha düşük seviyelere gerileceğine inanıyor.

eth

BitMEX eski CEO’su Arthur Hayes, iki kripto para biriminin ikinci çeyreğin sonuna kadar çok daha düşük seviyelere gerileceğine inanıyor.

Yakın tarihli bir Medium yazısında, BitMEX’in eski CEO’su Arthur Hayes, Ethereum fiyatının Haziran ayı sonuna kadar 2500 dolara düşeceğini tahmin etti. Ayrıca Bitcoin’in üçüncü çeyreğin başlangıcından önce 30.000 dolar seviyesini test etmesini bekliyor.

BitMEX’in eski patronu, en büyük iki kripto para biriminin Nasdaq-100 borsa endeksiyle “yüksek oranda ilişkili” olduğuna işaret ediyor.Bitcoin ve Nasdaq-100 isabeti arasındaki 90 günlük korelasyon yeni bir rekor zirveye ulaştı. Hayes’e göre, teknoloji hisseleri düşük performans göstermeye devam ederse, kripto da darbe alacak.

Bazı altcoinler zaten %75 değer kaybetmiş olsa da, Hayes yaklaşan katliamdan kaçamayacaklarına inanıyor.

Daha önce bildirildiği üzere, Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz kısa süre önce, Federal Rezerv parasal gevşemeye geri dönerse kripto piyasasının 2022’de aya gidebileceğini söylemişti. Hayes, Fed rotayı tersine çevirmeden önce piyasanın dibe vurmasını bekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner