Yükleniyor...

Asya Merkezli Kripto Platformu İşlemleri Askıya Aldı!

Güney Kore ve Singapur merkezli kripto platformu Haru Invest, para yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldı.

kripto haru invest

Güney Kore ve Singapur merkezli kripto platformu Haru Invest, para yatırma ve çekme işlemlerini askıya aldı.

Kripto sektörü hareketli ve hararetli günler geçirmeye devam ediyor. Gündemin yoğun ilerlediği bugünlerde, Asya merkezli bir kripto platformundan gelen haber dikkat çekti.

Güney Kore ve Singapur merkezli kripto platformu Haru Invest, bir sonraki duyuruya kadar para çekme ve yatırma işlemlerini durdurdu. Platformdan gelen bu hamle, kripto yatırımcılarında şok etkisi yarattı.

Haru Invest, Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini Askıya Aldı

Güney Kore ile Singapur merkezli hizmetlerini yürüten Haru Invest, bugün yaptığı duyuruda para çekme ve yatırma işlemlerini askıya aldığını belirtti.

Asya merkezli kripto platformu, işlemlerin tekrar ne zaman başlayacağı konusunda net bir tarih vermedi. Platform, bir sonraki duyuruya kadar beklenilmesini talep etti.

haru asya kripto platformu

Haru Invest, son zamanlarda birlikte çalıştığı hizmet ortaklarından birisiyle sorunlar yaşadığını ve bu sorunun detaylarını araştırdığını iletti. Platform, ortaya çıkan sorunu düzeltmek için acil durum planına geçtiklerinin mesajını verdi.

Para çekme ve yatırma işlemlerini askıya alan platform, bu hamlesini kullanıcı güvenliğine bağladı. Haru Invest, kullanıcı güvenliğini ön planda tuttuklarını ve bu nedenle zor bir karar aldıklarını iletti.

Platformun kurucu ortağı ve eski CTO’su Eunkwang Joo, kullanıcılarının sinirlenmesine hak verdiğini ve bu durumun kötü niyetli olmadığını düşündüğünü aktardı. Joo, platformda artık yönetici olmadığını ve kullanıcı olarak işlemlerine devam ettiğini dile getirdi.

Haru Invest

Ayrıca, Haru Invest‘in sosyal medya hesaplarının kapatıldığı ve bunun bir rug pull olduğu konuşuluyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner