Yükleniyor...

Asya’nın incisi Conflux (CFX) atağa kalktı: Yüzde 25 yükseldi!

Asya'nın popüler blokzincir projelerinden Conflux (CFX) etkileyici bir çıkış yakalayarak yüzde 25'lik yükselişe imza attı.

Conflux CFX logo

Asya’nın popüler blokzincir projelerinden Conflux (CFX) etkileyici bir çıkış yakalayarak yüzde 25’lik yükselişe imza attı.

Conflux, Asya’da yürüttüğü blockchain çalışmalarıyla adından çok sık söz ettirdi. Asya merkezli blockchain projesinin coin’i CFX, 2023’ün başlarında gerçekleştirdiği boğa koşusu ile birlikte yüzde 1500’e yakın bir yükseliş yaşadı.

Yılın başında CFX, 0,0309 dolardan 0,4870 dolara çıktı ve popülerlik kazandı. Büyük bir kitleye ulaşan CFX, peş peşe gelen olumsuz haber akışlarından etkilenerek 0,1 dolara kadar gerilemişti.

Conflux (CFX), dikkat çeken bir yükselişe imza attı

Asya merkezli blokzincir projesi Conflux (CFX) yatırımcılarını heyecanlandıran bir yükseliş yaşadı. CFX son 24 saatte yüzde 25’lik yükseliş kaydetti. 0,1395 dolardan satış baskısı yiyen CFX, 0,1285 dolara geri çekildi. Popüler kripto para, haberin yazıldığı an itibariyle yüzde 8’lik yükseliş ile günü geçiriyor.

CFX yükseliş

Conflux’un inişli çıkışlı hikayesi

Conflux, 2023 yılının başında, Asya’nın popüler sosyal medya uygulaması Xiaohongshu ile ortaklık kurmuştu. Yaklaşık 300 milyon kullanıcıya NFT hizmeti sunmaya başlayan Conflux, kısa sürede boğa koşusuyla yüzde 1500’lük yükseliş yaşadı. Dönemin popüler projesi Conflux, ağ aktivitesinin düşmesi ve ayı piyasası etkisiyle geri plana düştü.

Ancak CFX yine bir boğa koşusunda sahne alıyor. CFX’in yükselişi, direnç noktalarının kolay bir şekilde aşılmasıyla şiddetlendi. Popüler kripto para birimi, 0,1150 doları aşarak 0,1250 dolara kadar yükseldi. Bu bölgeyi de rahatlıkla geçen CFX, 0,1385 dolar direncine iğne attı. 0,1385 dolar bölgesi satıcıların yoğun olduğu bir nokta olduğu için CFX fiyatında geri çekilme yaşandı.

CFX için 0,1385 dolar önemli bir direnç noktası haline geldi. Bu bölgeyi aşması halinde CFX, 0,1550 doları ve 0,18 doları hedefleyebilir. Düşüşün yaşanması halinde, CFX için en kritik destek noktası 0,1250 dolar olabilir. Bu destek bölgesinin kaybedilmesi halinde, CFX’de 0,1150 dolara geri çekilme yaşanabilir.

Çin merkezli Conflux, sınır ötesi işlemlerin blokzincirde daha hızlı ve ucuz yapılmasını hedefleyen bir proje.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner