Yükleniyor...

Avalanche (AVAX) Kritik Değerden Sekti!

Major coin'lerin başlıca isimlerinden olan Avalanche'ta (AVAX) hareketli saatler yaşanıyor, destek seviyesinin kırılmasıyla birlikte AVAX'ın düşüşü derinleşebilir.

Major coin’lerin başlıca isimlerinden olan Avalanche’ta (AVAX) hareketli saatler yaşanıyor, destek seviyesinin kırılmasıyla birlikte AVAX’ın düşüşü derinleşebilir.

Ekran Resmi 2023 04 25 10.27.13

Avalanche’ta (AVAX) Riskli Fiyat Hareketleri

21 – 22 dolar bandından düşüşe geçen AVAX, satıcıların baskın olmasından sonra 17,19 dolar seviyelerine geldi. Güncel olarak aylık açılış fiyatının altında, haftalık ve günlük açılış fiyatının üstünde fiyatlayan AVAX, hareketli saatler geçiriyor. Geçmiş zamanda alıcıların aktif olarak görev aldığı 15,99 – 15,72 dolar seviyesi, AVAX’ın fiyat rotası için tekrar masada. 16,59 dolardan alıcıların rol oynadığı AVAX, bu değerden sekerek biraz da olsa yatırımcısının içini rahatlattı.

Ekran Resmi 2023 04 25 10.21.21

Kripto piyasasının yükseliş şeklinde devam etmesi yada AVAX taraflı olumlu gelişmelerin gelmesi üzerine, sırasıyla 18,22 – 19,33 ve 20,40 dolar seviyeleri yeniden hedeflenebilir. Kripto ekosisteminde önemli bir kitleye sahip olan AVAX, sıradaki fiyat hareketi için daha şimdiden yatırımcılarını meraklandırmış gözüküyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner