Yükleniyor...

Avalanche (AVAX) Sahalara Geri Döndü

Geniş zaman diliminde önemli bir destek seviyesinden dönen Avalanche (AVAX), yukarı yönlü hareketine tekrardan başladı.

avax

Geniş zaman diliminde önemli bir destek seviyesinden dönen Avalanche (AVAX), yukarı yönlü hareketine tekrardan başladı.

21.50 dolardan bu yana değer kaybederek fiyatlayan AVAX, 16.60 dolar desteğinden alıcı buldu. Geniş zaman diliminde büyük öneme sahip olan bu seviye, AVAX’ın rotasını yukarı yönlü çevirmeyi başardı. Güncel olarak 17.45 dolara gelen popüler coin, bundan sonraki hamlesi için daha şimdiden ekosistemini meraklandırdı. Bitcoin’in de (BTC) pozitif hava yaratması, AVAX’a tamamiyle yansımış gözüküyor.

AVAX, Kritik Bir Destekten Sekti

4 Saatlik AVAX grafiğini incelediğimizde, 16,60 dolar seviyesinden fiyatın defalarca sektiğini görebiliyoruz. Fiyatın o noktalardan alıcı bulup yeniden yükselişe geçmesi, AVAX’ın güncel fiyatlamasıyla ilgili analiz fırsatları sunuyor. Geçtiğimiz günlerde 16.60 dolara kadar gevşeyen AVAX, yine aynı performansı sergileyip rotasını yukarı yöne çevirmeyi başardı.

Ekran Resmi 2023 04 26 10.23.32

AVAX’ın pozitif fiyatlamalar yapması, daha büyük yükselişlerin habercisi olabilir mi? AVAX grafiğini geniş tabloda incelediğimizde, yükselişlerin önünün açılabilmesi için 18,22 – 19,33 ve özellikle de 22 dolar bandının geçilmesi bu soruyu cevaplar nitelikte olacaktır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner