Yükleniyor...

Eski Coinbase Çalışanı, Dava Hakkında Konuştu

Eski Coinbase çalışanı, içerden bilgi öğrendiği iddiasıyla açılan dava hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu.

Coinbase Davalarin Durdurulmasini Istiyor

Eski Coinbase çalışanı, içerden bilgi öğrendiği iddiasıyla açılan dava hakkında çarpıcı ifadelerde bulundu.

Dünyanın en popüler kripto borsalarından olan Coinbase ile ilgili çarpıcı gelişmeler devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Coinbase’in eski çalışanı Ishan Wahi‘ye “içerden bilgi öğrendiğine yönelikaçılan dava, kripto gündemine yeniden oturdu. Şirketin içersinden bilgi alarak çeşitli eylemlerde bulunan çalışan, birçok suçlamayla karşı karşıya kalmıştı. Ishan Wahi, yaklaşmakta kripto para listelemelerinin kardeşine ettiğini kabul ettikten sonra 9 Mayıs’ta bir ceza duruşmasına tabi tutuldu.

Ishan Wahi, Hapis Süresini 10 Ay ile Sınırlandırmak İstiyor

Ishan Wahi’nin avukatları, salı gecesi geç saatlerde yapılan mahkeme başvurusuyla birlikte, Ishan Wahi’nin içeriden bilgi ticareti suçlamalarının karşılığının 10 aydan fazla hapis cezasına olmaması gerektiğini savundu. Hapis süresinin belirtilen zamandan fazla olmamasını vurgulayan Wahi ve avukatı, bu yöndeki çalışmalarını daha da sıkılaştıracağını ifade etti.

Coinbase ile ilgili olaylar yalnızca bununla sınırlı kalmıyor. Bir süredir çeşitli konular ile gündeme gelen Coinbase, kripto endüstrisinin gündeminde bir şekilde kalmaya devam ediyor. Özellikle de birçok şirketten yatırım almaya devam etmesi, Coinbase’i kripto gündeminde ayakta tutuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner