Yükleniyor...

Avalanche’ta (AVAX) Düşüş Derinleşebilir!

Kısa süre içersinde yüzde 20'den fazla düşüş yaşayan Avalanche'ta (AVAX) tehlike çanları çalmaya devam ediyor.

avax

Kısa süre içersinde yüzde 20’den fazla düşüş yaşayan Avalanche’ta (AVAX) tehlike çanları çalmaya devam ediyor.

Büyük zaman diliminde güçlü bir direnç bandına gelen AVAX, buradan aldığı satış baskısı sonrasında yüzde 20’den fazla düşüş yaşadı. Güncel olarak haftalık ve günlük açılış fiyatının altında seyreden AVAX için tehlike çanları çalıyor olabilir. 16,66 dolar seviyelerinde gezinen majör coin, özellikle de AVAX ekosistemini endişeye düşürdü.

Kripto dünyasında büyük kitlelere hitap eden AVAX, bundan sonraki fiyat hareketini nasıl sürdürebilir?

Avalanche (AVAX) Grafik Analizi

21.50 dolardan düşüş trendine başlayan AVAX, satıcıların baskın gelmesiyle birlikte 16,66 dolar seviyelerine geldi. Şu an için aylık, haftalık ve günlük açılış değerinin altında fiyatlayan AVAX, düşüşün derinleşebileceğine dair ipuçları sunuyor. Geçmiş zamanda alıcıların aktif olarak görev aldığı 15,99 – 15,72 dolar seviyesi, AVAX’ın sıradaki durağı için tekrar masada.

Ekran Resmi 2023 04 24 10.28.06

Kripto piyasasının yükseliş şeklinde devam etmesi yada AVAX tarafındaki olumlu gelişmelerin yaşanması üzerine, sırasıyla 18,22 – 19,33 ve 20,40 dolar seviyeleri tekrardan hedeflenebilir. Kripto ekosisteminde büyük bir paya sahip olan AVAX, sıradaki fiyat hareketi için daha şimdiden yatırımcılarını meraklandırmış gözüküyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner