Yükleniyor...

Ethereum’u (ETH) 0.31 Dolardan Alan Balina Uyandı!

Ethereum'un halka arz sürecinde yer almış bir cüzdan, yaklaşık yedi buçuk yıl sonra varlıklarını hareket ettirdi.

eth balinasi

Ethereum’un halka arz sürecinde yer almış bir cüzdan, yaklaşık yedi buçuk yıl sonra varlıklarını hareket ettirdi.

Son dönemlerde, Bitcoin ve diğer majör altcoin’lerdeki kripto hareketleri dikkat çekmeye başladı. Özellikle, Bitcoin balinalarının 9-10 yıl sonra varlıklarını hareket ettirmeye başlaması tartışma konusu haline geldi.

Lookonchain, Ethereum’un ilk kripto para arzı (ICO) sürecinde alım yapan bir balinanın 7,7 yıl sonra uyandığını aktardı. Bu balina, ETH’lerini 0,31 dolarlık bir fiyatla satın almıştı.

Ethereum’un ICO’suna Katılan Balina Uyandı

Ethereum’un (ETH) doğuşu olarak bilinen ICO’suna katılan bir balina cüzdanı, yedi buçuk yılın ardından varlıklarını hareket ettirmeye başladı.

Lookonchain tarafından elde edilen verilere göre, bu balina, Ethereum’u ICO zamanında keşfetmiş ve 0,31 dolar fiyatla ETH satın almış durumda. Ethereum’un doğuşunda yaklaşık 2.365 ETH satın alan balina, o dönem 733 dolar harcamıştı. Balinanın bugün cebinde 4.42 milyon dolar bulunuyor.

Eski kripto cüzdanlarının tek tek uyanmaya başlaması, kripto para piyasası hakkındaki tahminleri de alevlendirdi. Birçok kripto yatırımcısı, bu balinaların satış amaçlı uyandığını belirtti. Çünkü Bitcoin’in ATH yaptığı dönemde bile bu cüzdanların hareket ettiği görülmemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner