Yükleniyor...

Avalanche’ta (AVAX) gergin bekleyiş sürüyor!

StarsArena'nın düzelmesine rağmen beklenen performansı ortaya koyamayan Avalanche (AVAX) rotasını belirlemeye çalışıyor.

avax

StarsArena’nın düzelmesine rağmen beklenen performansı ortaya koyamayan Avalanche (AVAX) rotasını belirlemeye çalışıyor.

StarsArena ile birlikte geçtiğimiz günlerde çok büyük bir ilgi yakalayan AVAX, fiyatını da ciddi bir ölçüde artırmıştı. O süreçte teknik ve temel analizin pozitif gitmesiyle rüzgarı arkasına alan popüler coin, BTC‘deki durağanlığa rağmen patlama yapmıştı. Güncel duruma bakıldığında ise BTC‘nin yükselmesi ve StarsArena’nın tekrardan aktif hale gelmesine rağmen düşük bir artış kaydeden AVAX, ekosistemini ve yatırımcısını endişelendirdi.

StarsArena’ya ilgi azaldı: AVAX arka plana düştü!

StarsArena’ya ilgilinin giderek azalmasıyla birlikte satış yönlü işlemlerin hakimiyet göstediği AVAX, 10,55 dolar desteğine çekildi. StarsArena’nın ilk zamanlarında hem temel hem de teknik analizi arkasına alan AVAX, yukarı yönlü bir hareket sergilemişti. Fakat popüler SocialFi platformunun hacklenmesi, düşüşü kaçınılmaz bir hale getirdi.

Şimdilerdeyse destek seviyesine çok yakın seyreden major coin, 10,55 doları korumayı başardığı takdirde sırasıyla 11,18 – 12,24 – 13,10 – 13,83 ve 14,60 doları hedefleyebilir. BTC’nin düşüşü, Avalanche ekosisteminin kendini gösterememesi veya StarsArena ile ilgili farklı problemlerin boy göstermesi AVAX fiyatını sırasıyla 10,55 – 10,01 – 9,10 e 8,60 dolara kadar getirebilir.

Ekran Resmi 2023 10 27 11.25.48

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner