Yükleniyor...

Avalanche’ta Neler Oluyor? 18 Mayıs 2023

14,58 dolardan tepki alan Avalanche (AVAX) henüz riskli fiyat alanından çıkabilmiş değil, AVAX'ın grafiğinde son durum ne?

avalanche

14,58 dolardan tepki alan Avalanche (AVAX) henüz riskli fiyat alanından çıkabilmiş değil, AVAX’ın grafiğinde son durum ne?

Bitcoin’in (BTC) 27.200 dolar direncini kırmasından sonra canlanan major coin’ler arasında Avalanche (AVAX) dikkat çekti. 14,58 dolara gelen AVAX, bu noktadan destek bularak direnç seviyesini gözüne kestirdi. Geçtiğimiz süreçlerde AVAX için net olarak çalışan bu fiyat bandı, aynı şekilde AVAX’ı üst noktalara taşıyabilecek mi?

Avalanche (AVAX) Grafik Değerlendirmesi

Düzenleyicilerin baskıları, fud haber döngüsü ve yeni trendler derken günler sonra yeniden destek bandına sarkan AVAX, bu seviyenin üzerine atabildi. Avalanche ekosistemine biraz da rahatlatan AVAX, hemen altındaki fiyat aralığını aşağı yönlü kırması durumunda 13,92 ve 12,04 dolara kadar düşüş gösterebilir.

Kripto para topluluklarının büyük bir kısmını oluşturan Avalanche’ın yeniden atağa kalkabilmesi için AVAX’ta sırasıyla 18,22 – 19,33 – 20,40 ve 22 dolar dirençlerinin aşılması, büyük yükselişler adına takip edilebilir. Aynı zamanda Avalanche ekosistemindeki gelişmeleri takip etmek, grafiği yorumlamada da kolaylık sağlayacaktır.

Ekran Resmi 2023 05 18 13.12.58

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner