Yükleniyor...

Avalanche’tan Aylık Bazda Rekor!

Avalanche Blockchain'i aylık bazda ilk defa 1 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

avalanche

Avalanche Blockchain’i aylık bazda ilk defa 1 milyon aktif kullanıcıya ulaştı.

Avalanche Blockchain’i bir milyon aktif kullanıcı ile büyük bir dönüm noktasına ulaştı. Blockchain’deki bu aktif kullanıcı sayısı Avalanche’ın AvaCloud platformunu yayımlamasının ardından geldi.

Avalanche Aylık Bazda Aktif Olarak 1 Milyon Kullanıcıya Ulaştı

Avalanche Blockchain’i, ilk kez aylık 1 milyon aktif kullanıcıya ulaşarak bir dönüm noktasına ulaştı. Bu büyüme, AvaCloud platformunun lansmanından bir hafta sonra gerçekleşti.

Avalanche, AvaCloud’un yakın zamanda piyasaya sürülmesiyle büyüme sağladı. AvaCloud, Avalanche ağında alt ağlar oluşturmak için kullanılan kodsuz bir platform olarak hizmet veriyor.

avalanche

Geliştiriciler, alt ağlar aracılığıyla özelleştirilebilir Blockchain’i ve özel merkeziyetsiz uygulamalar (dApp) oluşturabiliyor. Ava Labs’ın kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer, AvaCloud’un piyasaya sürülmesiyle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

“Önceki zamanlarda kendi Blockchain’inizi oluşturmak milyonlarca dolara ve deneyimli bir ekiple yıllarca süren araştırmalara mal olabilirdi. Bugün ise bir test ağı olarak kendi zincirinizi dakikalar içinde başlatabilir ve tamamen olgun bir ağı haftalar içinde devreye alabilirsiniz; hepsini kapsamlı bir uzman ekibi kiralamadan yapabilirsiniz.”

AvaCloud’un kullanımıyla bir alt ağ başlatmanın, yeni bir web sitesi oluşturmak kadar kolay olması bekleniyor ve geliştiricilere bir sonraki kullanıcı dalgasını benimsemelerinde yardımcı olacak.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner