Yükleniyor...

Avukat, Bittrex’in Para Çekme İşlemlerini Açıkladı

Bittrex'in iflas etmesinin ardından davayı ele alan avukat, borsanın para çekim işlemlerine dair açıklamalar yaptı.

Globix

Bittrex’in iflas etmesinin ardından davayı ele alan avukat, borsanın para çekim işlemlerine dair açıklamalar yaptı.

Geçtiğimiz günlerde Bölüm 11 iflas başvurusunda bulun borsanın dosyaları incelenmeye başlandı. Şirketin iflas başvurusunun ardından 1 Nisan’dan bu yana çok ciddi para çekimleri gerçekleştirdiği açıklandı.

Bittrex, 1 Nisan’dan Bu Yana 425 Milyon Dolar Para Çekimi Gerçekleştirmiş

Kripto para borsası bu hafta başlarında iflas koruması başvurusunda bulundu. Ancak hiçbir müşteri fonunun yeniden kullanılmadığını söyledi.

Bittrex‘in avukatı Çarşamba günü bir Delaware iflas mahkemesine verdiği demeçte, Bittrex‘in ABD ve Malta kollarının borsanın ABD operasyonlarını 1 Nisan civarında kapatacağını açıklamasından bu yana 425 milyon dolarlık para çekme işlemi gerçekleştirdiğini söyledi.

xmr dash zec bittrex

Borsa, yönetim altındaki varlıklarının sadece iki yıl içinde yaklaşık yüzde 80 düşmesinin ardından, düzenleyici belirsizliği gerekçe göstererek Pazartesi günü iflas başvurusunda bulundu.

Bittrex‘i temsil eden Susheel Kirpalani, firmanın kripto endüstrisindeki diğerlerinin iddia ettiği türden kötü davranışlara kapılmadığını ve belki de bu nedenle finansal olarak zarar gördüğünü belirtti.

Kirpalani açıklamalarında şöyle dedi:

 “Bittrex, müşterilerinin mevduatlarını ipotek etmedi, ödünç vermedi veya riske atmadı. Sonuç olarak, özellikle faaliyet gösterdiği düzenleyici ortam ticarete izin verme kabiliyetini kısıtlıyor veya sorgulamaya başlıyorsa, gelir elde etmekte de güçlük çekiyor.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner