Yükleniyor...

Avukat Deaton: Düzenlemeler Hemen Gelmeyecek!

CryptoLaw kurucusu ve avukat John Deaton, ABD'deki kripto para düzenlemelerinin 2025'ten önce gerçekleşmeyeceğini dile getirdi.

Avukat Deaton Duzenlemeler Hemen Gelmeyecek

CryptoLaw kurucusu ve avukat John Deaton, ABD’deki kripto para düzenlemelerinin 2025’ten önce gerçekleşmeyeceğini dile getirdi.

Kripto para piyasasının yükseliş bazlı hareket etmesine rağmen, yatırımcıların büyük çoğunluğu gelecek düzenlemelere ve denetimlere odaklandı. Son FTX çöküşüyle birlikte, milyonlarca yatırımcı mağduriyet yaşamıştı. Bu durumların tekrarlanmamasını isteyen kripto topluluğu, en kısa sürede bir düzenleme gelmesi gerektiğini düşünüyor. Ancak Ripple sevdalısı Avukat John Deaton, düzenlemelerin hemen gelmeyeceğini ve 2025‘i bulabileceğini belirtti.

Avukat Deaton: 2025’te Düzenlemeler Gelebilir

CryptoLaw kurucusu ve Ripple sevdalısı John Deaton, sosyal medya platformu Twitter üzerinden düzenlemelere yönelik açıklamalarda bulundu.

Deaton, kripto sektöründeki aktörlerini SEC‘in yalnızca yaptırım politikasıyla ilerlemesine karşı çıkmaya da davet etti. Bu mücadelenin bir parçası olarak avukat, teknoloji muhabiri ve TV yapımcısı Naomi Brockwell‘in kendisini LBRY davasında temsil etmek için seçtiğini bildirdi.

Ünlü avukat, ABD’de yakın zamanda yasaya geçirilecek mantıklı bir kripto düzenlemesi beklemediğini dile getirdi. Bu tezini savunmak için Deaton, düzenleyicilerin politikalarıyla zamanın geçeceğini aktardı.

Deaton’a göre, tüm bu süreçlerin sonunda 2025 yılında bir düzenleyici netlik görmek mümkün olabilecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner