Yükleniyor...

Babel Finance, Yatırım Bankası Houlian Lokey ile Çalışmayı Planlıyor

Kripto para kredi platformu Babel Finance, yeniden yapılandırma üzerine faaliyet gösteren yatırım bankası Houlihan Lokey ile çalışmak istiyor.

babel finance 2

Kripto para kredi platformu Babel Finance, yeniden yapılandırma üzerine faaliyet gösteren yatırım bankası Houlihan Lokey ile çalışmak istiyor.

Mayıs ayındaki B serisi finansman turunun ardından 2 milyar dolarlık bir değerlemeye ulaşan Babal Finance, yakın zamanda baş gösteren likidite probleminin ardından çeşitli sıkıntılar yaşadı. Firma ilk olarak birçok kişiyi işten çıkarırken, daha sonra da küresel ortaklık departmanının başkanı Yulong Liu’yu da kaybetti.

LinkedIn profillerine göre, ortaklıklar ve halkla ilişkiler ekibinden birkaç isim daha ayrıldı.

Şirket, geçtiğimiz ay likidite sorunları sebebiyle para çekme işlemlerini askıya aldı.

Babal Finance, tüm bu yaşananların ardından toparlanmak için çalışmaya devam ediyor. Bu sürecin bir parçası olarak yeniden yapılandırma üzerinde faaliyet gösteren Houlihan Hokey ile birlikte hareket edilecek. CoinDesk’in bir kaynağına göre anlaşma aşamasına gelinmiş durumda.

Aynı kaynak Babel Finance’ın önümüzdeki birkaç hafta içinde, şirketin geleceği ile ilgili bir sonuca varılacağını dile getirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner