Yükleniyor...

Baby Doge, Alman Kulübüyle Ortaklık Kurdu

Son zamanların adından sıkça söz ettiren meme token'ı Baby Doge, Alman futbol kulübü TSG Hoffenheim ile işbirliği yaptığını duyurdu.

tsg

Son zamanların adından sıkça söz ettiren meme token’ı Baby Doge, Alman futbol kulübü TSG Hoffenheim ile işbirliği yaptığını duyurdu.

Anlaşmanın bir parçası olarak TSG Hoffenhein, Baby Doge ekibiyle birlikte bir NFT koleksiyonu geliştirmek için çalışacak.

Kulübün sahasında Baby Doge reklamları yer alacak ve Hoffenheim ile birlikte ortak markalı içerikler meydana getirilecek.

Baby Doge LLC’nin proje yöneticisi Mike Watson, Hoffenheim’ın “ileriye dönük ve teknoloji odaklı” bir kulüp olduğunu ifade etti. Watson’a göre anlaşma, projenin AB içerisindeki varlığını da artırabilir.

“Toplum merkezli bir proje olarak, küresel erişimimizi genişletmek ve ayrıca Baby Doge’un yeteneklerini ortaya koymak ve kendimizi spor dünyasında öne çıkaracak olan birinci sınıf organizasyonlarla stratejik ortaklıklar kurmak için çalışıyoruz”

Bir başka meme token Floki Unu da, yakın zamanda , Bayer 04 Leverkusen, Lazio FC ve Fenerbahçe ile ortaklık kurdu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner