Yükleniyor...

BAE Bakanı, Kripto Paraların Geleceğine Sıcak Bakıyor

Birleşik Arap Emirlikleri'nde (BAE) Devlet Bakanı olan Omar Bin Sultan Al Olama, kripto paraların geleceği hakkında konuştu.

BAE Bakani Kripto Paralarin Gelecegine Sicak Bakiyor

Birleşik Arap Emirlikleri’nde (BAE) Devlet Bakanı olan Omar Bin Sultan Al Olama, kripto paraların geleceği hakkında konuştu.

Kripto sektöründeki düzenlemeler, yeni sorunlar ve fikirler ortaya çıktıkça güncellenmeye devam ediyor. Çin gibi bazı ülkeler kripto para ilişkisini uzak tutarken, El Salvador gibi ülkelerde de kripto benimsenmesi üst seviyelerde. Gerçek dünyada filizlenen bu sektör için birçok yargı ve finans düzenleyicisi şüpheli davransa da BAE, kripto paraların geleceğini güzel görüyor.

BAE Bakanı: Kripto Paralar Gelecekte Fark Yaratabilir

Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki (BAE) Yapay Zeka (AI), Dijital Ekonomi ve Uzaktan Çalışma Uygulamaları Devlet Bakanı Omar Bin Sultan Al Olama, kripto geleceği konusundaki iyimserliğini dile getirdi.

Al Olamaya’a göre, kripto para birimlerinin ve ilgili teknolojilerin ilk geliştirilmesine dahil olan birçok kişi, kripto varlıkları ana akım finansal kurumları ve para sistemlerini atlatmak için kullandı. Bu nedenlerden dolayı da pratik ve arzu edilen bir hedef haline gelmedi.

BAE Bakani Kripto Paralarin Gelecegine Sicak Bakiyor 1

Kripto para birimlerinin gelecekte büyük bir fark yaratabileceğini belirten Al Olama, konuyla ilgili şunları da söyledi:

“Dijital para birimlerinin geleceği, ödemeler, bankacılık ve yatırım gibi alanlarda birçok sorunda büyük bir fark yaratabilecekleri ana akım finansal sistemde sıkı bir şekilde yatıyor”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner