Yükleniyor...

Yeni ETH Adreslerinin Sayısı 24 Saatte Yüzde 50 Düştü

Yeni Ethereum (ETH) cüzdan adreslerinin sayısı son 24 saat içerisinde yüzde 50'den fazla azaldı.

ETH Cuzdan Adreslerinin Sayisi 24 Saatte Yuzde 50 Dustu

Yeni Ethereum (ETH) cüzdan adreslerinin sayısı son 24 saat içerisinde yüzde 50’den fazla azaldı.

Kripto para piyasası bahar aylarından beri düşüşle boğuşuyor, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum (ETH) ise günde oluşturulan yeni adres sayısında önemli bir düşüş kaydetti. Ali Martinez’in analizine göre, bu durum olası bir fiyat düzeltmesine işaret ediyor.

Yeni ETH Cüzdan Adreslerinin Sayısı Düşüşte

Kripto yatırımcısı Ali Martinez’in Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında, günlük oluşturulan ETH cüzdan adreslerinin sayısı son 24 saat içinde yüzde 50’den fazla azaldı.

Glassnode’un verileriyle gösterilen yeni ETH cüzdan adreslerindeki düşüş, Ali Martinez’e göre, yakın gelecekte önemli bir fiyat değişikliğine işaret edebilir. Martinez tweetinde öngörüsünü desteklemek için şunları söyledi:

“Genel olarak, belirli bir Blockchain’de oluşturulan yeni adreslerin sayısındaki sabit bir düşüş, zaman içinde bir fiyat düzeltmesine yol açar”

image 1

Ethereum (ETH), piyasa değeri açısından en büyük ikinci kripto para konumunda. Haberin yazıldığı an itibariyle CoinGecko verilerine göre 1.310 dolar üzerinden işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner