Yükleniyor...

BAE Ekonomi Bakanlığı, Yeni Metaverse Merkezini Duyurdu

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Ekonomi Bakanlığı, dünyadaki herkesin aktif olarak kullanabileceği yeni metaverse merkezini duyurdu.

BAE Metaverse Kapilarini Araliyor

Birleşik Arap Emirlikleri (BAE) Ekonomi Bakanlığı, dünyadaki herkesin aktif olarak kullanabileceği yeni metaverse merkezini duyurdu.

Gulf News’in paylaşımına göre, BAE Ekonomi Bakanı Abdulla bin Touq Al Marri, 28 Eylül’de katıldığı bir programda metaverse hakkında konuştu. Bakan, kurulacak yeni merkezin kavramsal olarak kalmayacağını ve üçüncü bir adres olacağını aktardı.

BAE, Metaverse Kapılarını Aralıyor

BAE’nin kuracağı metaverse merkezi, her biri farklı amaca hizmet eden çok katlı bir bina olarak tanıtıldı. Bu merkezi kullanmak isteyen ziyaretçiler, platform tabiriyle mutluluk merkezi çalışanları tarafından karşılanacak. Ziyaret esnasında kurulacak etkileşimler için bilet alınabilecek.

BAE Ekonomi Bakanligi Yeni Metaverse Merkezini Duyurdu1

Geçtiğimiz günlerde BAE Devlet Bakanı Omar Bin Sultan Al Olama, kripto paraların geleceği hakkında konuştu. Kendisinin ve ülkesinin kripto paralara sıcak baktığını belirten Olama, sektörün ana akım finsansal sistemlerde farklılıklar yaratacağını belirtti. Devlet Bakanı Olama’nın verdiği demeçten kısa bir süre sonra, BAE metaverse merkezini duyurdu.

Kurulacak merkez ayrıca, sanal konferansları ve çeşitli ekonomik etkinlikleri içinde barındıracak. Toplantı odaları sayesinde interaktif bir şekilde görüşmeler yapılabilecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner