Yükleniyor...

Bakkt Bitcoin Vadeli İşlem Sözleşmeleri Hacmi Yüzde 1600 Arttı

Bakkt Bitcoin Vadeli İşlem Sözleşmeleri 2019 yılına nazaran çok daha iyi bir performans sergiliyor.

bakkt vadeli sözleşmeleri yüzde 1600 arttı

Bakkt Bitcoin Vadeli İşlem Sözleşmeleri 2019 yılına nazaran çok daha iyi bir performans sergiliyor. Bitcoin, tarihinin beşinci en büyük saatlik fiyat düşüşünü 19 Şubat’ta kaydetti. Bu düşüş, fiyatı 10 bin 214 dolardan 9 bin 573.74 dolara düşürdü, bu da BTC’nin fiyatı bir kez daha 10 bin dolarlık direnç altında kaldığından önemli bir düşüş olarak kabul ediliyor. Bitcoin 2017’de zirveye çıkmadan önce de benzer bir düşüş kaydetmişti.

Bakkt Şubat Ayında Daha Yüksek Hacim Elde Etti

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Spot piyasa fiyatındaki sert düşüşe rağmen, BTC’nin vadeli işlem sözleşmeleri piyasasındaki hacmi 2020 yılı için rekor düzeye çıktı. Arcane Research’e göre günlük hacim 1 milyar dolara yaklaştı. Ve bu sadece Bakkt için değil CME için de geçerli. Arcane’e göre Platform, 2020 şubat ayında 2019 ortalamasına kıyasla daha yüksek bir sözleşme hacmi elde etti. Bakkt Bitcoin Vadeli İşlem sözleşmeleri 2019’a oranla yüzde 1600 daha yüksek.

Bitcoin Satın Alın

Bitcoin’in yakın zamanda düşüş yaşamasına rağmen, Morgan Creek Capital Management CEO’su Mark Yusko’ya göre mevcut ve potansiyel yatırımcılar bu durumdan etkilenmeyecek. Yusko, yatırımcıların sunulan ‘satın alma’ fırsatına odaklanması gerektiğine inanıyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x