Yükleniyor...

Balina Uyarısı: Dev Bitcoin Transferleri Gerçekleştiriliyor

Whale Alert birkaç gündür oldukça büyük Bitcoin işlemlerini bildiriyor.

Balina Uyarısı Dev Bitcoin Transferleri Gerçekleştiriliyor

Whale Alert birkaç gündür oldukça büyük Bitcoin işlemlerini bildiriyor. Bu arada, lider kripto para birimi 9 bin dolar seviyesinin altında işlem görüyor.

Whale Alert, anonim cüzdanlar arasında 863.6 milyon USD değerinde Bitcoin aktarıldığını bildirdi. Ayrıca, bu işlemler iki büyük kripto para borsası içeriyordu. Çeşitli platformlarda büyük blockchain işlemlerini izlemek için oluşturulan Whale Alert Twitter botu, takipçilerini tekrar uyardı ve onlara BTC’nin dev transferleri hakkında veri sundu. Kısa bir süre önce, bot, her biri 47.452 BTC olmak üzere iki ardışık devasa Bitcoin transferi tespit etti. Bu transferin toplam değeri ise 828 milyon 272 bin 572 dolar.

İşlemler, Bittrex borsasından kayıtlı olmayan bir cüzdana ve daha sonra da farklı bir bilinmeyen cüzdana yapıldı. Whale Alert, son BTC transferine yorum yaptı ve işlem değişikliği olduğunu söyledi. Her iki transferdeki anonim cüzdan da aynıydı. Bundan önce de başka bir borsadan 2.000 BTC (17 milyon 654 bin 162 dolar) sahibi bilinmeyen bir cüzdana gönderildi. Daha sonra 2.050 BTC (18 milyon 151 bin 403 dolar) aynı borsada bulunan 2 cüzdan arasında taşındı.

Bitcoin 9 Bin Doların Altında

26 Şubat’ta, lider kripto para birimi, CoinMarketCap’in verilerine göre, 9 bin dolar seviyesinin altına hızlı bir düşüş yaşadı. BTC şu an 8 bin 791 dolardan işlem görüyor. Kripto tüccarı @FeraSY1, BTC’nin 10 bin dolarlık alandaki kayıplarını geri kazanabilmesi ve daha fazla fiyat artışı gösterebilmesi için grafiklerde 4H’lik bir yükseliş ayrışması gerektiğini düşünüyor.

Tüccar, “Günlük Mum güzel bir dönüşü şekillendiriyor, ancak  henüz 4H değil” ifadelerini kullandı.  Bitcoin eğitimcisi ve tüccar Carl Eric Martin, BTC’nin CME boşluğunu 8 bin 500 dolar seviyesinde doldurması muhtemel olduğu için düştüğünü düşünüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner