Balinalar Son 24 Saatte En Çok Basic Attention Token (BAT) Trade'i Yaptı • Coinkolik
Yükleniyor...

Balinalar Son 24 Saatte En Çok Basic Attention Token (BAT) Trade’i Yaptı

Whale Stats verilerine göre en büyük 1000 Ethereum balinası, son 24 saatte en çok Basic Attention Token (BAT) alım satımı gerçekleştirdi.

balina bat

Whale Stats verilerine göre en büyük 1000 Ethereum balinası, son 24 saatte en çok Basic Attention Token (BAT) alım satımı gerçekleştirdi.

En büyük Ethereum balinalarının hareketlerini takip eden Whale Stats’a göre balinalar BAT trade’i gerçekleştiriyor. Kripto para, son 7 günde %10 oranında yükselirken, son 24 saatte ise %3 oranında gerileme yaşadı. BAT, yazının yazıldığı sırada 1.31 dolardan işlem görüyordu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Whale Stats verilerine göre top 1000 ETH balinası, Ethereum dışında en çok Shiba Inu (SHIB) tutmaya devam ediyor. SHIB’i FTT, USDT, GALA, OKB, CRO, BEST, USDC ve MATIC izliyor. Balinalar şu anda %9.33 oranında SHIB, %6.54 oranında FTT tutuyor.

24 saatlik verilere baktığımızda balinaların ETH dışında en çok USDT ve SHIB alımı yaptığını görüyoruz. Bu kripto paraları FET, SNX, GRT ve SLP izliyor. En çok satılan token’lar ise sırasıyla şu şekilde: USDT, ETH, MATIC, FTM, DAI, USDC, AXS.

Ekran Resmi 2021 12 26 12.13.44

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x