Yükleniyor...

Bankacılık Devi ING, Kripto Para Saklama Hizmeti Üzerinde Çalışıyor!

Dünyanın en büyük bankalarından biri olan ING, bir kripto para hizmeti üzerinde çalışma yapıyor.

Bankacılık Devi ING Kripto Para Saklama Hizmeti Üzerinde Çalışıyor

Dünyanın en büyük bankalarından biri olan ING, bir kripto para hizmeti üzerinde çalışma yapıyor. CoinDesk’in haberine göre banka, müşterilerine ait dijital varlıkları güvenli bir şekilde saklayabilmek için yeni bir saklama hizmeti sunmak istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Reuters, ING yetkililerinin “dijital varlık sektöründe çok fazla fırsat” olduğunu düşündüklerini aktardı. CoinDesk’in haberine göre ING, bu fırsatları değerlendirebilmek için şimdiden kolları sıvadı ve kripto paralar için yeni bir saklama hizmeti geliştirmek adına Amsterdam’da özel bir ekip kurdu.

Kripto Paralara Dönük İlk Çalışma

Son birkaç aydır Blockchain teknolojisiyle ilgili çeşitli çalışmalar yapmasıyla gündeme gelen ING, bundan birkaç ay önce özellikle gizlilik odaklı bir proje geliştirmişti. Ancak banka şimdiye dek kripto paralarla ilgili doğrudan bir çalışma yapmamış, bundan kaçınmıştı.

Eğer iddialar doğru ise ve ING kripto paralara dönük saklama hizmeti sunacak olursa banka müşterileri kripto paralarını doğrudan bankaya aktararak orada tutabilecekler. ING’nin bu planını hayata geçirmesi durumunda kripto paralar için saklama hizmeti sunan nadir bankalardan biri olmuş olacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x