Yükleniyor...

Çin’in Twitter’ı Tron CEO’su Justin Sun’ın Hesabını Kapattı!

Primitive Ventures'den Dovey Wan, Çin'in Twitter'ı olarak gösterilen Weibo'nun Tron CEO'su Justin Sun hesabını kapattığını duyurdu.

Justin Sun

Primitive Ventures’den Dovey Wan, Çin’in Twitter’ı olarak gösterilen Weibo’nun Tron CEO’su Justin Sun hesabını kapattığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Pazarlama Hileleri

Sun, Tron hayranları için ne yazık ki asla gerçekleşmeyen Warren Buffett’le öğle yemeğini yeniden ve yeniden pazarladıktan sonra Çin’de başını belaya sokmuştu. Wan, Sun’ın bu olaydan hiçbir ders çıkartmayarak Weibo’da yüksek sesle pazarlama yapmaya devam ettiğini ve bundan dolayı Weibo’nun hesabını kapattığını belirtti.

Merkeziyetsiz Sosyal Medya

Kasım ayında Tron ve Binance’ın resmi hesapları yasaları ihlali ettikleri gerekçe gösterilerek Weibo tarafından kapatılmıştı. Buna karşın Wan, Binance ve CEO’su Changpeng Zhao’nun hesaplarının hala aktif olduğunu iddia ediyor.

https://twitter.com/cz_binance/status/1205137606910119937

Binance CEO’su Sun’ı dışarıya iten Weibo’nun bu tutumuna karşılık vermekte çabuk davrandı ve kısa bir süre önce Jack Dorsey tarafından dün dillendirilen “merkeziyetsiz sosyal medya protokolüne” ihtiyaç duyulduğunu doğruladı.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x