Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Basic Attention Token (BAT) Coinbase Pro'ya Eklendi!

Basic Attention Token (BAT) Coinbase Pro’ya Eklendi!

ABONE OL:google-news

Coinbase, Basic Attention Token (BAT) marketinin yakında Coinbase Pro platformunda listeleneceğini ve kripto para birimi mevduatlarının kabul edilmeye başlandığını duyurdu. Ethereum ağı üzerinde çalışan kripto para birimi ile işlem yapmak pazarın formüle edilmesinden sonra yani önümüzdeki günlerde başlayacak.

Coinbase’in yaptığı duyurudan kısa bir kesit:

Yeterli likidite sağlandığında, BAT/USDC işlemleri başlayacaktır. […] BAT ticareti çoğu bölgedeki kullanıcılar için erişilebilir olacak, ancak başlangıçta New York eyaletinin sakinleri için mevcut olmayacak.

The Basic Attention Token (BAT), web üzerindeki geleneksel görüntülü reklamcılığı geliştirmek veya değiştirmek amacıyla Brave tarayıcısı için geliştirilen (başka yerlerde de kullanılabilir) bir kriptografik token olarak tarif edilebilir.

Kripto para birimi, market düzenleyici kaygılarından dolayı muhtemelen New York’ta yaşayanlar için kullanılabilir olmayacak. Şu anda kripto para birimini Coinbase’den satın almak mümkün değil. Bu nedenle kullanıcılar kendi Basic Attention Token (BAT)’larını borsa cüzdanlarına transfer etmek durumundalar.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar