Basic Attention Token (BAT) Coinbase Pro'ya Eklendi! • Coinkolik
Yükleniyor...

Basic Attention Token (BAT) Coinbase Pro’ya Eklendi!

Coinbase, Basic Attention Token (BAT) marketinin yakında Coinbase Pro platformunda listeleneceğini ve kripto para birimi mevduatlarının kabul edilmeye başlandığını duyurdu.

Coinbase BAT Token

Coinbase, Basic Attention Token (BAT) marketinin yakında Coinbase Pro platformunda listeleneceğini ve kripto para birimi mevduatlarının kabul edilmeye başlandığını duyurdu. Ethereum ağı üzerinde çalışan kripto para birimi ile işlem yapmak pazarın formüle edilmesinden sonra yani önümüzdeki günlerde başlayacak.

Coinbase’in yaptığı duyurudan kısa bir kesit:

Yeterli likidite sağlandığında, BAT/USDC işlemleri başlayacaktır. […] BAT ticareti çoğu bölgedeki kullanıcılar için erişilebilir olacak, ancak başlangıçta New York eyaletinin sakinleri için mevcut olmayacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

The Basic Attention Token (BAT), web üzerindeki geleneksel görüntülü reklamcılığı geliştirmek veya değiştirmek amacıyla Brave tarayıcısı için geliştirilen (başka yerlerde de kullanılabilir) bir kriptografik token olarak tarif edilebilir.

Kripto para birimi, market düzenleyici kaygılarından dolayı muhtemelen New York’ta yaşayanlar için kullanılabilir olmayacak. Şu anda kripto para birimini Coinbase’den satın almak mümkün değil. Bu nedenle kullanıcılar kendi Basic Attention Token (BAT)’larını borsa cüzdanlarına transfer etmek durumundalar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x