Yükleniyor...

Basketbol Efsanesi Kobe Bryant niTRON Summit 2019’a Katılacak

Basketbol efsanesi Kobe Bryant, 2019'da bir Blockchain zirvesine katılacak.

Kobe Bryant niTRON

Basketbol efsanesi Kobe Bryant, 2019’da bir Blockchain zirvesine katılacak. TRON’un ev sahipliğindeki niTROn Summit 2019, 17-18 Ocak tarihlerinde San Francisco’daki Yerba Buena Merkezi’nde gerçekleşecek ve “endüstri engellerini yıkmayı, potansiyel Blockchain çözümlerini keşfetmeyi” ve “gelecekle ilgili vizyonları paylaşmayı” hedefliyor.

TRON’un kurucusu ve CEO’su Justin Sun, Bryant’ın zirveye neler getirdiğini ve NBA yıldızına ev sahipliği yapmaktan neden heyecan duyduğunu açıkladı:

Kobe Bryant bir basketbol dehası. Kobe’nin büyük bir hayranıyım ve yolculuğundan çok etkilendim. Kobe’yi niTROn Zirvesi’nin özel konuğu olarak sunmak benim için büyük onur. Kobe Bryant’ın sadece bir basketbol dehası değil, aynı zamanda bir yatırım dehası olduğunu da belirtmek gerekiyor. Zirvede yaptığı harika konuşmaları duymak için sabırsızlanıyoruz.

Ayı Piyasasında TRON’un Durumu

TRON’un (TRX) fiyatı, son günlerde piyasadaki çöküşten ekilendi. TRON, devam eden ayı piyasasında aktif değil. Kasım ayı içinde işlem hacminin önemli ölçüde artmasıyla birlikte piyasadaki en büyük dört kripto parayı geçen TRON, büyük olasılıkla platformdan yararlanan popüler oyun ve kumar uygulamaları sayesinde bu kadar büyük hacmini görebildi.

TRON vakfı kısa bir süre önce TRON Accelerator’ı duyurdu. Bu proje “geliştiricileri güçlendirmek ve Blockchain endüstrisinde inovasyonu teşvik etmek” isteyen bir kuluçka merkezi. 1 milyon dolarlık ödül havuzundaki para, niTRON konferansında düzenlenen törenle açıklanacak 56 kazanan proje arasında bölünecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner