Yükleniyor...

Basketbolun Efsane İsmi Magic Johnson’dan NFT Koleksiyonu

Basketbolun efsane isimlerinden Magic Johnson bu hafta yeni bir NFT serisini tanıttı.

magic nft

Basketbolun efsane isimlerinden Magic Johnson bu hafta yeni bir NFT serisini tanıttı.

Efsane basketbolcu, NBA Top Shot’ta “The Antology: Magic Johnson” NFT koleksiyonunun piyasaya sürülmesiyle dijital sanat pazarına giren son sporcu oldu.

NFT koleksiyonu 7 Haziran’da piyasaya çıkacak ve Johnson’ın kariyerinden nadir ve efsanevi anları sergileyecek. Toplam 1600 antoloji paketi yayınlanacak ve her biri 399 dolara mal olacak. Her paket, Los Angeles Lakers’ın NBA Şampiyonasını kazandığı sezonlardan dört Magic Johnson anına sahip olacak. Her paket, Nadir veya Efsanevi nadirlik seviyesinde garantili bir Magic Johnson Moment NFT’si içerecek.

ABD kulüpleri, önemli küresel değişimlerin savunucusu olarak hizmet veren bir dizi önde gelen sporcu ile Web3’ü benimsedi. 2020’de NBA ve Dapper Labs, Flow (FLOW) blok zinciri üzerine kurulmuş bir NBA NFT pazarı olan Top Shot’ı tanıttı.

Johnson Pazartesi günü bir tweet’te şunları söyledi:

“İlk NFT’lerimi yayınlamak ve hayranlarıma en sevdiğim kariyer anlarından bazılarını sunmak için @nbatopshot’a katılmaktan heyecan duyuyorum.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner