Yükleniyor...

Bitget Yepyeni Ödül Programını Başlattı

Lider global kripto borsası Bitget, bugün yepyeni ödül merkezinin başarıyla başlatıldığını duyurdu.

Bitget Yepyeni Odul Programn Baslatt

Lider global kripto borsası Bitget, bugün yepyeni ödül merkezinin başarıyla başlatıldığını duyurdu. Bitget topluluğunu daha da genişletmek ve genel işlem deneyimini geliştirmek amacıyla, tüm Bitget kullanıcıları bu girişime katılmaya ve 4.163$’a kadar ödüller kazanmaya uygundur.

Dünya çapında 50’den fazla ülkede varlığıyla Bitget, benzeri görülmemiş bir hızla büyüyor. Bu yılın başlarında Bitget, türev işlem hacminin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8,69 milyar dolara ulaştığını ve bir önceki yıla göre %300’lük bir büyümeyi temsil ettiğini duyurdu. Ayrıca, kullanıcı tabanı da önemli ölçüde büyüyerek dünya çapında iki milyon kullanıcıya ulaştı. Bitget, kapsamlı ve güvenli işlem çözümlerinin yanı sıra, farklı seviyelerde işlem deneyimine ve iştahına sahip kullanıcılara hitap etmek için işlem yapma söz konusu olduğunda yenilikçi ve ödüllendirici yaklaşımlar sağlama çabalarını hızlandırdı.

Ödül merkezinin son sürümünde, KYC tamamlayan kullanıcılar, deneme fonları, kuponlar, yatırma ödülleri ve kademeli ödüller dahil olmak üzere çeşitli ödüller kazanmaya ve önceki versiyon olan 153$’a yerine 4.163$’a kadar ödüller kazanmak için katılmaya hak kazanır. 

Son girişim hakkında yorum yapan Bitget CEO’su Sandra Lou, şunları söyledi:

“Bu son girişimi hepinizle paylaşabildiğimiz için çok mutluyuz. Her şeyden önce, Bitget son altı ayda olağanüstü bir hızla hızlanıyor ve bu, dünya genelindeki Bitget topluluğunun desteği olmadan mümkün olmazdı. Platformumuz büyümeye devam ederken, başarımızı bunun gibi girişimlerle kullanıcılarımızla paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.”

Sandra, “Ayrıca, bunun kripto meraklıları için aynı anda ödüllendirilirken güvenilir bir platformla işlem deneyimi yaşamaları için özellikle büyük bir fırsat olacağına inanıyoruz. Gelecekte, kullanıcılarımızın sarsılmaz desteğine bir teşekkür göstergesi olarak daha cazip ödül planları sunacağız” ifadelerini de kullandı.

Daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.bitget.com/tr/welfare

Bitget Hakkında

2018 yılında kurulan Bitget, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biridir. Şu anda dünya çapında 50’den fazla ülkede iki milyondan fazla kullanıcıya hizmet veren Bitget, 20’den fazla ülkeye yayılan 500 kişilik bir iş gücüyle 2021’de merkezi olmayan finansı teşvik etme misyonunu hızlandırdı.

Bitget’in Haziran 2019’da kripto türevleri pazarındaki resmi lansmanından bu yana, platform artık dünyanın en büyük kripto copy trade ve türev borsalarından biri haline geldi ve hacme göre türev işlemler için CoinMarketCap ve CoinGecko tarafından global olarak ilk beşte yer alıyor. Bitget’in amiral gemisi ürünü Tek Tıkla Copy Trade, dünya çapında kripto türevleri traderları için deneyime yenilik getiren 20.000’den fazla copy traderı kendine çekti.

‘Better Trading, Better Life’, felsefesine sıkı sıkıya bağlı kalarak, Bitget, Web2 ve Web3’ü aşan, CeFi ve DeFi’yi birbirine bağlayan ve geniş bir köprü ile sonuçlanan portal olmayı hedefleyerek, global olarak kullanıcılara kapsamlı ve geniş kripto ağına güvenli ticaret çözümleri sağlamayı taahhüt eder. Eylül 2021’de Bitget, dünyaca ünlü futbol takımı Juventus’un ilk forma partneri ve kısa süre sonra PGL Major’ün resmi espor kripto partneri olarak sponsorluğunu duyurdu. Önde gelen espor organizasyonu Team Spirit ve Türkiye’nin önde gelen ve köklü futbol kulübü Galatasaray ile ortaklıklar da 2022’nin başlarında duyuruldu.

Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin:

Resmi website: Bitget.com

Telegram: https://t.me/bitgetturkiye

Twitter: https://twitter.com/bitgetturkey

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/bitget-global/

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner