Yükleniyor...

BBC, Kripto Para Bağımlılığı Kliniği Hakkında Bir Bölüm Yayınlayacak

BBC Scotland'dan The Seven, kripto para bağımlılığını tedavi eden Birleşik Krallık'taki tek klinik hakkında bir bölüm yayınlayacak.

bbc

BBC Scotland’dan The Seven, kripto para bağımlılığını tedavi eden Birleşik Krallık’taki tek klinik hakkında bir bölüm yayınlayacak.

Castle Craig Hastanesi, Mayıs 2018’de kripto trade bağımlıları için konut tedavisi sunmaya başladı.

Üç yıl önceki boğa koşusunun ardından kursa öncülük eden eski bir kumar ve kokain bağımlısı olan Tony Marini, kriptonun “kumarın crack kokaini” olduğunu söylüyor.

“Telefonunuzda, dizüstü bilgisayarınızda, yatak odanızda… O her yerde.”

Marini, kripto trader’larının herkese para kazanmaktan söz ettiklerini ancak kayıplarından hiç bahsetmediklerini ifade ediyor.

Bölümün tanıtımı, kriptonun bağımlılık yapıcı doğası nedeniyle tüm parasını kaybeden bir trader olan Jake’in hikayesini anlatıyor.

Castle Craig Hospital, ticarete zaman ve para harcamak, finansal sorunlar yaşamak, kayıpları aileden gizlemek, sürekli yeni yatırımları düşünmek ve bir sorununuz olduğunu inkar etmek gibi Bitcoin bağımlılığı belirtilerini listeliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner