Yükleniyor...

Beanstalk Yeniden Filizleniyor

Ethereum tabanlı stablecoin Beanstalk (BEAN), birinci yıl dönümünde üzerindeki hack toprağını kaldırıyor.

Beanstalk Yeniden Filizleniyor

Ethereum tabanlı stablecoin Beanstalk (BEAN), birinci yıl dönümünde üzerindeki hack toprağını kaldırıyor.

Beanstalk, yaklaşık dört ay önce 182 milyon dolar değerinde hack saldırısıyla karşı karşıya kalmıştı. Hack sonrası neredeyse sıfırı gören şirket, yeni bir başlangıç yaparak piyasaya gireceğini duyurdu.

“Beanstalk bir kez daha vahşi doğada”

Beanstalk, tüm zamanların en büyük hackleri arasında yer alan 182 milyon dolarlık zararın ardından kendine inancı tam olarak yeniden sahneye çıkıyor.

Beanstalk Farms, Twitter hesabı üzerinden, “Bugün, Beanstalk Farms, Beanstalk’ın birinci yıl dönümünde durdurulmayacağını duyurmaktan heyecan duyuyor.” diyerek paylaşım yaptı.

Teminat gerekliliklerinin ortadan kaldırılacağı belirtilen projenin web sitesinde yapılan açıklamada ise şu sözlere yer verildi:

“Beanstalk deneyi bir kez daha vahşi doğada. Nasıl bir performans göstereceğini tahmin etmek imkansız, ancak Beanstalk Farms’ın kendisine olan inancı tam. Herkes için merkeziyetsiz finans potansiyelini ortaya çıkaran güvene dayalı olmayan bir paranın oluşumunu hızlandırabilir.”

BEAN’in piyasa değerini buradan takip edebilirsiniz:


Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner