Yükleniyor...

Beeple’ın 69 Milyon Dolarlık NFT’sini Görmek İsteyenler 475 Dolarlık Bir NFT Bilet Satın Alabilir

Beeple'ın 69 milyon dolara sattığı NFT The First 5000 Days'in “açılış gösterimine” gidebilmek için 475 dolarlık NFT bileti satın alabilirsiniz.

beeple nft

Beeple’ın 69 milyon dolara sattığı NFT The First 5000 Days’in “açılış gösterimine” gidebilmek için 475 dolarlık NFT bileti satın alabilirsiniz. Ayrıca, Google’da NFT’nin ismini aratarak, nerede olursanız olun, hangi cihazı kullanırsanız kullanın, görseli ücretsiz olarak görüntüleyebilirsiniz.

İstediğiniz zaman görebileceğiniz bir görüntünün ilk çıkışını görmek için 475 dolar ödeyerek NFT bileti satın alabilirsiniz.

Metapurse’a da yer alan bilgiye göre;

“Çalışmanın açılış gösteriminde, eser üç katlı hibrit fiziksel ve dijital yapı üzerine yansıtılacak şekilde gösterime sunulacak.”

Görüntü Kasım ayında New York’ta bir NFT etkinliğinin parçası olarak gösterilecek. Dreamverse New York olarak adlandırılan etkinlik iki bölüme ayrılacak. Gün boyunca 150’den fazla sanatçıyı “etkileşimli dijital sanat deneyimi” içinde sergileyecek bir galeri olacak. Gece özellikle Beeple’ın çalışmalarının sergileneceği bir parti olacak.

Partiye katılmak için biletler 150 dolardan başlıyor. Bir NFT bileti istiyorsanız, en az 475 dolar ödemeniz gerekecek. Sadece galeriye katılmak istiyorsanız, 30 dolara NFT bileti alabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner