Yükleniyor...

Beklenen Arbitrum (ARB) Airdrop Duyurusu Geldi!

Kripto yatırımcılarının merakla beklediği Arbitrum, ekosistem token'ı ARB için airdrop tarihini 23 Mart Perşembe günü olarak belirledi.

arbitrum

Kripto yatırımcılarının merakla beklediği Arbitrum, ekosistem token’ı ARB için airdrop tarihini 23 Mart Perşembe günü olarak belirledi.

Arbitrum Vakfı’nın bugün yapmış olduğu açıklamayla birlikte, Arbitrum’un yeni token’ı olan ARB’nin 23 Mart Perşembe günü topluluk üyelerine dağıtılacağı aktarıldı. Kripto sektörünün son zamanlardaki popüler konusu Arbitrum’a olan ilgi giderek artıyor. Yakın süreçte popüler NFT Platformu olan Blur’un gerçekleştirmiş olduğu BLUR AirDrop’u büyük yankı uyandırmıştı. Güncel duruma bakıldığında ise, Arbitrum’un gerçekleştireceği airdrop’tan beklenti büyük görünüyor.

ARB AirDrop’u ile İlgili Ayrıntılar Paylaşıldı

parachute blockchain crypto airdrop

Kripto yatırımcılarının dört gözle beklediği ARB airdrop’u ile ilgili bilgiler paylaşıldı. ARB’nin toplam arzı 10 milyar olarak belirlendi. ARB topluluğu bu token’ların yüzde 56’sına sahip olabilecek. ARB AirDrop’u, toplam arzın yüzde 11,5’ini ARB kullanıcılarına ve yüzde 1,1’ini ARB ekosisteminde faaliyet gösteren DAO’lara verecek. Kalan ARB token’ları ise, ARB DAO tarafından kontrol edilen fona aktarılacak. Ayrıca ARB sahiplerinin fonların nasıl dağıtılacağı konusunda oy kullanmasına olanak sağlayacak.

ARB dolaşımının yüzde 44’ü, ARB’nin kurucu ve geliştirme şirketi olan Offchain Labs’ın yatırımcılarına ve çalışan ekibine dağıtılacak. Büyük merak uyandıran bu airdrop duyurusu, kripto yatırımcılarını meraklandırmış durumda. Blur airdrop’unun çok fazla kazanç sağlamasıyla birlikte, airdrop konusu kullanıcılar için daha da kıymetenmiş gözüküyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner