Belçika’nın En Büyük Bankasına Ripple Desteği!

Ana Sayfa » Kripto Paralar » Ripple (XRP) » Belçika’nın En Büyük Bankasına Ripple Desteği!
Belçika’nın En Büyük Bankasına Ripple Desteği!
11 Ekim 2018 - Yazar: - Kategori: Ripple (XRP)

Belçika’nın en büyük bankası ve yıllık cirosu 49 milyar dolar olan BNP Paribas geçtiğimiz günlerde yan kuruluşu BNP Paribas Fortis’in Earthport ile ortaklık kurduğunu açıkladı.

Ripple Labs ortaklı Earthport, sınır ötesi platformu küresel banka ödemeleri için en büyük açık ağı temsil eden düzenlenmiş bir finans kurumu.

Ripple, 2014 yılında Earthportin ile ortaklık kurduğunu duyurmuştu. Bunu başarmak için Earthport, Ripple’ın mevcut ödeme ağına protokolünü entegre etti. Ripple’ın sınır ötesi ödemeler çözümü, Earthport’un müşterilerine düzenleyici standartları koruyarak sunmakla birlikte düşük likidite yönetim maliyetlerinden faydalanmalarını sağlayacak.

BNP Paribas’ın Earthport ile ortaklığı, daha düşük maliyetli ve şeffaf uluslararası ödemeler sunan Earthport’un ödeme ağına erişmelerini sağlayacak.

Earthport’un düzenleyici uzmanlığı, BNP Paribas’ın mevcut risk ve uyumluluk çerçevesini güçlendirir. Bu, BNP Paribas’ın müşterilerin gereksinimlerini yerine getirerek yeni bölgelere hizmet vermesini kolaylaştıracak.

Earthport’un ödeme hizmetlerinin hem işletmeleri hem de bankaları kapsayan geniş bir erişimi bulunuyor. Earthport platformu, toplu işlerde büyük hacimli kredi ve borç işlemlerini işleyen bir elektronik ağ olan küresel bir ACH ağına erişim sağlıyor. Ayrıca Earthport, aracılık kesintilerinin herhangi bir ek ücret uygulamadan şeffaflık, maliyet verimliliği ve öngörülebilirlik sağlayacak.

Earthport, müşterilerine nakit yönetimi, bilgi desteği ve uçtan uca yabancı para birimi değiş tokuşu sunarak büyümelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Earthport CEO’su Amanda Mesler, BNP Paribas ile ortaklıklarının ilk aşamasını başlatmak için çok heyecan duyduklarını belirtti. Ayrıca, tüketiciler ve işletmeler için uluslararası ödemeleri yurt içi ödemelerde olduğu gibi işlemede de aynı kolaylığın ve hızın sağlanacağı söyledi.

BNP Paribas’ın Ödeme ve Alacak Yönetimi Nakit Yönetimi Müdürü Damien Godderis, Earthport’un BNP Paribas’ı küresel bir sosyal hizmete sahip olan ödeme ağı aracılığıyla desteklediğini belirtti.

Yazar Hakkında

Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapan, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı seven, araştırmacı, teknoloji aşığı Mekatronik Mühendisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kripto Para Fiyat
bitcoin
Bitcoin (BTC)
₺30,077.95
ethereum
Ethereum (ETH)
₺962.09
ripple
XRP (XRP)
₺2.55
bitcoin-cash
Bitcoin Cash (BCH)
₺2,243.27
eos
EOS (EOS)
₺24.83
stellar
Stellar (XLM)
₺1.30
litecoin
Litecoin (LTC)
₺232.65
tether
Tether (USDT)
₺5.27
cardano
Cardano (ADA)
₺0.334
monero
Monero (XMR)
₺474.14
dash
Dash (DASH)
₺747.54
iota
IOTA (MIOTA)
₺2.26
tron
TRON (TRX)
₺0.1030
ethereum-classic
Ethereum Classic (ETC)
₺41.33
neo
NEO (NEO)
₺69.41
binance-coin
Binance Coin (BNB)
₺43.22
tezos
Tezos (XTZ)
₺6.02
nem
NEM (XEM)
₺0.511
vechain
VeChain (VET)
₺0.04223
dogecoin
Dogecoin (DOGE)
₺0.01436
© Copyright 2018 Coinkolik - Tüm Hakları Saklıdır.

Send this to a friend