Yükleniyor...

Belçikalı Bit4You, Hizmetlerini Askıya Aldı

Belçika'nın tek kripto kuruluşu olan Bit4You, hizmet sağlayıcısının iflas ettiğini açıklamasının ardından işlemlerini askıya aldı.

belcika 6

Belçika‘nın tek kripto kuruluşu olan Bit4You, hizmet sağlayıcısının iflas ettiğini açıklamasının ardından işlemlerini askıya aldı.

Bit4You, CoinLoan’ın iflasını 24 Nisan’da öğrendi. Bununla birlikte artık bir dijital varlık saklayıcısı olarak gerekli kayda sahip değil.

Bit4You, Hizmet Sağlayıcısının İflasının Ardından İşlemleri Askıya Aldı

Belçikalı kripto para ödünç verme platformu Bit4You, hizmet sağlayıcılarından biri olan CoinLoan’ın Estonya’daki bir mahkeme tarafından iflas ilan edilmesinin ardından faaliyetlerini askıya aldı.

Estonya’daki bir mahkeme geçtiğimiz günlerde CoinLoan’a para çekme işlemleri de dahil olmak üzere faaliyetlerini durdurma emri verdi.

kripto kredi iflas

Bit4You, CoinLoan’ın iflasını 24 Nisan’da öğrendiğini ve borç veren Çarşamba günü bir blog gönderisinde yazdı. Bununla birlikte şirket artık bir dijital varlık koruyucusu olarak gerekli kayda sahip olmadığını açıkladı.

Bit4You, CoinLoan’da tutulan fonların geri alınmayacağına dair henüz herhangi bir durum olmadığını da sözlerine ekledi.

Bit4You’nun, CoinLoan’da 145,3 BTC (yaklaşık olarak 4,2 milyon dolar), 1097,5 ETH (yaklaşık 2,1 milyon dolar) ve 501,1 BNB (yaklaşık 166,000 dolar) dahil olmak üzere farklı varlıkların bulunduğunu söyledi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner